Koncert z gwiazdą po raz siódmy we Wręczycy Wielkiej...

  Koncert z gwiazdą po raz siódmy we Wręczycy Wielkiej [ZDJĘCIA]

  Zdjęcie autora materiału

  Piotr Ciastek

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Koncert z gwiazdą po raz siódmy we Wręczycy Wielkiej
  1/39
  przejdź do galerii

  Koncert z gwiazdą po raz siódmy we Wręczycy Wielkiej ©GOK Wręczyca Wielka

  W Ośrodku Kultury we Wręczycy Wielkiej miał miejsce kolejny wyjątkowy koncert organizowany w ramach edycji „Koncert z Gwiazdą“. Była to już 7. edycja, której gwiazdami byli trzej tenorzy: Adam Sobierajski, Dariusz Stachura oraz Adam Zdunikowski.
  W Gminnym Ośrodku Kultury we Wręczycy Wielkiej odbył się w piątek kolejny wyjątkowy koncert organizowany w ramach edycji „Koncert z Gwiazdą“. Była to już siódma edycja, której gwiazdami byli trzej tenorzy: Adam Sobierajski, Dariusz Stachura oraz Adam Zdunikowski. Znani artyści przy wspaniałym akompaniamencie Dziecięco -Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Wręczycy Wielkiej pod batutą Bartłomieja Pięty, zaśpiewali najsłynniejsze przeboje i znane arie operowe i operetkowe.


  Adam Sobierajski to absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Od 2007 r. jest solistą Opery Krakowskiej. Jest związany również z Gliwickim Teatrem Muzycznym i z Operą Śląską w Bytomiu.

  Dariusz Stachura jest absolwentem łódzkiej Akademii Muzycznej. W 1989 r. z wielkim powodzeniem zadebiutował na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi partią Leńskiego w Eugeniuszu Onieginie Czajkowskiego.

  Adam Zdunikowski ukończył Akademię Muzyczną w Warszawie. Debiutował na scenie Teatru Wielkiego w Warszawie w 1990 r. Współpracuje ze wszystkimi teatrami operowymi w Polsce oraz ze Staatsoper w Hamburgu, z Operą Narodową w Sofii i z Narodnim Divadlem w Pradze.

  Wspaniała zabawa we Wręczycy była możliwa właśnie dzięki tym trzem zdolnym śpiewakom obdarzonym niezwykłym głosem, a do tego z charyzmą, poczuciem humoru i umiejętnościami aktorskimi. Widzowie zgromadzeni w sali widowiskowej długo oklaskiwali artystów.

  „Koncert z Gwiazdą“ z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dzięki Dyrektorowi Andrzejowi Kale oraz Kapelmistrzowi orkiestry udało się stworzyć wspaniałe widowiska muzyczne, które są jedyne w swoim rodzaju, ponieważ żadna orkiestra dęta w Polsce nie zagrała tylu koncertów z tak znanymi artystami a należy wspomnieć, że we wcześniejszych latach w koncertach z gwiazdą brali udział m.in. Iwona Socha, Zbigniew Wodecki, Justyna Steczkowska, Kayah oraz Maryla Rodowicz.

  Wielkie brawa należą się też młodym wykonawcom z orkiestry, która zagrała na bardzo wysokim poziomie artystycznym, co zostało zauważone i docenione przez nasze gwiazdy.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama