Park wodny Aquadrom w Rudzie Śląskiej odwiedziło ponad 2...

  Park wodny Aquadrom w Rudzie Śląskiej odwiedziło ponad 2 miliony osób

  Zdjęcie autora materiału

  Olga Krzyżyk

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Aquadrom odwiedziło ponad 2 mln osób
  1/6
  przejdź do galerii

  Aquadrom odwiedziło ponad 2 mln osób ©Mat. prasowe Aquadromu

  Park wodny w Rudzie Śląskiej Aquadrom istnieje ponad cztery lata. Przez ten czas Aquadrom odwiedziło już ponad 2 miliony osób. Dwumilionowym klientem okazał się Krzysztof Rej, mieszkaniec Tychów.
  W czerwcu 2017 roku rudzki park wodny Aquadrom odwiedził dwumilionowy klient. Okazał się nim Krzysztof Rej, mieszkaniec Tychów. Do rudzkiego Aquadromu przyjechał po raz pierwszy.

  - Jestem jednocześnie zaskoczony i bardzo szczęśliwy. Szukaliśmy miejsca, do którego moglibyśmy pojechać z naszą jedenastomiesięczną córką. Żona podjęła decyzję, żeby wybrać właśnie Aquadrom i jak się okazało, była to bardzo dobra decyzja - mówił, przyjmując gratulacje, Krzysztof Rej.


  Park wodny w Rudzie Śląskiej został otwarty w 8 grudnia 2012 roku, jako trzeci aquapark w regionie, po obiektach w Tarnowskich Górach (marzec 2001) i Dąbrowie Górniczej (luty 2004). W Aquadromie mieści się strefa rekreacji, sportu i saunarium. W strefie sportu jest basen sportowy, basen z ruchomym dnem oraz tuba dla płetwonurków. Strefa rekreacji to miejsce zabaw dla dzieci i starszych miłośników pływania. Pokręcona rzeka, wielka nadmuchiwana piłka zakończona gejzerem i bicze wodne, gejzery, leżanki powietrzne oraz hydromasaże to tylko część atrakcji tej strefy.
  Zobacz galerię
  - Dwa miliony klientów w ciągu niewiele ponad 4 lat istnienia parku wodnego to niewątpliwy dowód na to, że obiekt się rozwija i coraz więcej zarówno rudzian jak i mieszkańców innych miast naszego województwa go odwiedza. Nie dziwię się, bo to świetne miejsce dla każdego: nie tylko dla osób, które chcą spędzić czas na rekreacji, ale też dla sportowców – mówił Krzysztof Mejer - wiceprezydent Miasta Ruda Śląska, składając gratulacje dwumilionowemu klientowi Aquadromu. Po raz pierwszy przyjechał z żoną do Aquadromu i od razu wygrał karnet ważny do końca roku

  Niemal dwa lata po milionowym kliencie, w rudzkim parku wodnym pojawił się dwumilionowy klient. Krzysztof Rej po raz pierwszy przyjechał z żoną do Aquadromu i od razu wygrał karnet ważny do końca roku.
  33 zdjęcia
  Przejdź do galerii

  Galeria dostępna tylko dla abonentów Dziennika Zachodniego

  Aquadrom - park wodny w Rudzie Śląskiej

  Aquadrom w Rudzie Śl otwarty! Do sauny tylko nago [ZDJĘCIA I WIDEO]

  Link do głównego zdjęcia

  Aquadrom - park wodny w Rudzie Śląskiej ©Damian Hatko


  - W czerwcu 2015 roku, kiedy uroczyście przywitaliśmy w naszych progach milionowego klienta, spółka postawiła sobie kolejny cel - aby za dwa lata powitać dwumilionowego klienta! Właśnie udało nam się to osiągnąć! Ogromnie się z tego cieszymy i dziękujemy wszystkim osobom, które nas odwiedzają, za tak wysoką frekwencję – mówi Bartłomiej Jarocha, prezes Aquadromu.

  Wybory Miss Aquadrom


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama