Czerwionka-Leszczyny: bandyci wtargnęli do mieszkania z...

  Czerwionka-Leszczyny: bandyci wtargnęli do mieszkania z paralizatorami i nożem. Bili domowników

  Aleksander Król

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Czerwionka-Leszczyny: bandyci wtargnęli do mieszkania z paralizatorami i nożem. Zostali zatrzymani
  1/4
  przejdź do galerii

  Czerwionka-Leszczyny: bandyci wtargnęli do mieszkania z paralizatorami i nożem. Zostali zatrzymani ©Śląska Policja

  Do jednego z mieszkań przy ulicy Jana Kochanowskiego w Czerwionce-Leszczynach wtargnęło kilku mężczyzn, którzy mieli przy sobie paralizatory. Bandyci bili i kopali doowników po całym ciele, używając przy tym paralizatora oraz noża. Po całym zajściu napastnicy uciekli. Zostali jednak zatrzymani przez policję. Na wniosek śledczych z komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach oraz prokuratora, rybnicki sąd tymczasowo aresztował pięciu mężczyzn, podejrzanych o pobicie z użyciem noża oraz paralizatora. Ich nieletni kompan został oddany pod nadzór kuratora.

  Czerwionka-Leszczyny: Bandyci wtargnęli do mieszkania z paralizatorami i nożem. Bili domowników  Do zdarzenia doszło w nocy z 10 na 11 lutego tego roku. Kilka minut po północy, policjanci z komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach otrzymali informację, że do jednego z mieszkań przy ulicy Jana Kochanowskiego wtargnęło kilku mężczyzn, którzy mieli przy sobie paralizatory. Skierowani na miejsce policjanci zastali pokrzywdzonych, wśród nich zakrwawionego mężczyznę, któremu udzieli pierwszej pomocy i wezwali pogotowie. Pokrzywdzony z ranami ciętymi ręki oraz obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala.

  Jak ustalili stróże prawa, w jednym z mieszkań znajdującym się w domu wielorodzinnym, odbywało się spotkanie towarzyskie. Dwóch sąsiadów zwróciło uwagę biesiadnikom, którzy w nocy bardzo głośno się zachowywali. Wtedy doszło między nimi do szarpaniny. Jeden z biesiadników powiedział, że tego tak nie zostawi i zadzwoni po kolegów. Kilka minut później, napastnicy działając wspólnie i w porozumieniu wtargnęli do ich mieszkań. Bandyci bili i kopali pokrzywdzonych po całym ciele, używając przy tym paralizatora oraz noża. Sprawcy uciekli.

  Jeszcze tej samej nocy, policjanci zatrzymali jednego z podejrzanych. Dalsze czynności śledczych, doprowadziły do zatrzymania kolejnych pięciu osób. Wszyscy są mieszkańcami Czerwionki-Leszczyn. Podejrzani usłyszeli zarzuty pobicia z użyciem noża oraz paralizatora. Decyzją rybnickiego sądu, pięciu mężczyzn w wieku od 21 do 39 lat zostało aresztowanych na 3 miesiące. Wobec ich 16-letniego kompana sąd rodzinny zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru kuratora. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Patologia..

   bezkomentarza (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Ciekawa okolica to i zdarzenia ciekawe;) W tej mieścinie to już chyba sama patologia została:) Stawiam że to było w tym "budynku"...rozwiń całość

   Ciekawa okolica to i zdarzenia ciekawe;) W tej mieścinie to już chyba sama patologia została:) Stawiam że to było w tym "budynku" https://www.google.cz/maps/@50.1614634,18.6681458,3a,90y,251.05h,96.01t/data=!3m6!1e1!3m4!1sFPfvKVp6Lw2Tkcwvzja3gw!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1?hl=plzwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ekologia przede wszystkim

   ekolog (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

   Śmieci powinno się utylizować!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama