Mural w Niewiadomiu lepszy od szpetnego graffiti

  Mural w Niewiadomiu lepszy od szpetnego graffiti

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Jednym z ciekawszych przedsięwzięć była akcja wykonania na ścianie niewiadomskiego domu kultury murala w formie graffiti, który nie tylko ozdobił budynek,
  1/5
  przejdź do galerii

  Jednym z ciekawszych przedsięwzięć była akcja wykonania na ścianie niewiadomskiego domu kultury murala w formie graffiti, który nie tylko ozdobił budynek, pokazując kreatywność osób korzystających z jego oferty, ale także pozwolił zniwelować działalność wandali, którzy wcześniej oszpecili elewację placówki. ©Industrialne Centrum Kultury

  W ramach wakacyjnych zajęć dzieci i organizatorzy animacji wzięli udział w akcji upiększenia budynku domu kultury w dzielnicy Niewiadom za pomocą barwnego muralu, przygotowanego pod czujnym okiem Graffiti Art z Rybnika.
  Akcję zorganizowano w ramach Niewiadomskich Śród Dziecięcych. Od 13 lipca, w każdą środę Industrialne Centrum Kultury w Rybniku-Niewiadomiu we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Rybniku, Stowarzyszeniem 17–tka, Super Fundacją, Fundacją Cylinder, Policją oraz Strażą Pożarną przygotowywało 2-godzinne spotkania tematyczne dla dzieci. W ich ramach przygotowywano animacje, zabawy, minigry miejskie oraz koncerty dla najmłodszych mieszkańców Niewiadomia, kończące się projekcją filmu.


  Jednym z ciekawszych przedsięwzięć była akcja wykonania na ścianie niewiadomskiego domu kultury murala w formie graffiti, który nie tylko ozdobił budynek, pokazując kreatywność osób korzystających z jego oferty, ale także pozwolił zniwelować działalność wandali, którzy wcześniej oszpecili elewację placówki.

  Celem spotkań jest integracja mieszkańców Niewiadomia połączona z zabawą i nabywaniem takich umiejętności społecznych jak: współpraca w grupie, komunikacja rówieśnicza i rodzicielska, nauka wspólnego spędzania czasu wolnego oraz ukazanie pozytywnych wartości wynikających z zabawy, a także przybliżenie działalności poszczególnych organizatorów.

  Na zakończenie wakacji, 31 sierpnia, ICK zaprasza jeszcze na środę koncertową, podczas której odbędzie się pokaz tańca breakdance w wykonaniu zabrzańskiej grupy Creazy Monkeys oraz koncert zespołu Grawitacja.

  *Rodzina i przyjaciele z GKS Katowice żegnają tragicznie zmarłego 19-latka WIDEO
  *Trąba powietrzna w Chorzowie ZOBACZ NOWE WIDEO I ZDJĘCIA
  *Pielgrzymka kobiet do Piekar Ślaskich 2016 ZDJĘCIA + WIDEO
  *Alarm bombowy w centrum Katowic EWAKUACJA
  *Sprawdzony i prosty przepis na leczo SPRÓBUJ I SIĘ PRZEKONAJ
  *W pełni wyposażone mieszkanie w centrum Katowic może być Twoje! Dołącz do graczy loterii "Dziennika Zachodniego"

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama