Posurfuj na sucho w Orzechu. Potrzeba desek, ochraniaczy i...

  Posurfuj na sucho w Orzechu. Potrzeba desek, ochraniaczy i suchej fali

  Zdjęcie autora materiału

  Olga Krzyżyk

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Surfować można także na lądzie
  1/8
  przejdź do galerii

  Surfować można także na lądzie ©Mat. prasowe

  Śląskie Stowarzyszenie Surfingu organizuje 11 czerwca niezwykłe wydarzenie. każdy tego dnia w Orzechu będzie mógł spróbować swoich sił w surfowaniu na suchej fali. Jednak, by wydarzenie się udało potrzebna jest pomoc. Brakuje m.in. kasków i ochraniaczy.
  11 czerwca w miejscowości Orzech w województwie śląskim odbędzie się ciekawa impreza. Śląskie Stowarzyszenie Surfingu organizuje bowiem darmowe surfowanie na sucho. Każdy będzie mógł nauczyć się surfowania na sztucznej fali. Pomagać będą instruktorzy, w tym Kuba Kuzio, wicemistrz Polski w surfingu. Młody surfer z Orzecha planuje także start na igrzyskach w Tokio w 2020. Wtedy po raz pierwszy surfing pojawi się na Olimpiadzie.

  Śląskie Stowarzyszenie Surfingu potrzebuje jednak pomocy w zorganizowaniu tej imprezy. Zarówno merytorycznej, jak i finansowej.

  - Potrzebujemy suchej fali, deski, ochraniaczy, kasków, tira który przywiezie 5 osób do rozkładania (ok. 4 godz) i składania fali oraz 2 instruktorów - mówi Iwona Kuzia ze Śląskiego Stowarzyszenia Surfingu.

  Śląskie Stowarzyszenie Surfingu tak promuje to wydarzenie: "Będzie okazja żeby się spotkać , pośmigać i rozpromować surfing!".

  Zainteresowani wydarzeniem i pomocą mogą dzwonić pod numer telefonu: 696 943 796. Jeżeli ktoś chce wspomóc finansowo Stowarzyszenie w organizacji czerwcowej imprezy może wpłacić dowolną sumę pieniędzy na konto:
  Śląskie Stowarzyszenie Surfingu
  ul. Szkolna 11B 42-622 Orzech
  Ing PL 75105012301000009031122626

  ZOBACZ KONIECZNIE: NASZA RAMÓWKA
  DZISIAJ POLECAMY PROGRAM KATARZYNY KAPUSTY Z CYKLU TU BYŁAM
  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama