Sosnowiec: nowy serwis WTC już otwarty [ZDJĘCIA]

  Sosnowiec: nowy serwis WTC już otwarty [ZDJĘCIA]

  TOS/inf.prasowa

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Sosnowiec: nowy serwis WTC już otwarty [ZDJĘCIA]
  1/5
  przejdź do galerii
  Swoją działalność rozpoczął kolejny serwis firmy WTC, autoryzowanego dealera DAF, w województwie śląskim, w Sosnowcu. Autoryzowany serwis marki DAF w Sosnowcu to już druga inwestycja Grupy DBK w województwie śląskim. Od kilku lat w tym regionie prężnie działa autoryzowany serwis marki DAF w Rudzie Śląskiej.
  - Rozpoczęcie działalności serwisu w Sosnowcu to dla nas kolejny kamień milowy w rozwoju naszej sieci serwisowo-sprzedażowej WTC oraz całej Grupy DBK. Pragniemy zapewnić klientom jak najlepszy dostęp do naszych usług, czyniąc ich biznes jeszcze bardziej efektywnym. Liczę, że najnowszy punkt serwisowy w Sosnowcu, wraz z doświadczoną stacją w Rudzie Śląskiej, spełnią oczekiwania przedsiębiorców z regionu śląskiego i usprawnią pracę ich firm – mówi Andrzej Luniak, prezes spółki WTC, należącej do Grupy DBK.


  Nowoczesny obiekt w Sosnowcu został wyposażony w 5 stanowisk przejazdowych o długości 28m oraz dwa zestawy przestawnych podnośników firmy Steril-Koni Polska. Znajduje się tam również najnowocześniejsza linia diagnostyczna, składająca się z rolki do pomiaru sił hamowania, płyty do badania zbieżności wstępnej oraz szarpaka do precyzyjnego określenia luzu w układzie zawieszenia. Ponadto w obiekcie zostało wygospodarowane odrębne pomieszczenie o powierzchni 70m2 do naprawy podzespołów, a sama powierzchnia magazynowa zajmuje 300m2. Serwis w Sosnowcu posiada liczne udogodnienia dla kierowców oczekujących na naprawy, m.in. dwa niezależne, komfortowe pomieszczenia hotelowe, wyposażone w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. W ramach współpracy ze szwedzką firmą ORION zapewniamy dostęp do centralnego systemu dystrybucji oraz monitoringu materiałów olejowych renomowanego producenta. Przy obiekcie został przygotowany utwardzony parking dla 50 zestawów.

  Punkt serwisowy w Sosnowcu, podobnie jak inne oddziały Grupy DBK, oferuje szeroki zakres usług dla klientów z branży TSL. Są to przede wszystkim naprawy gwarancyjne pojazdów ciężarowych marki DAF, autobusów VDL Bus & Coach oraz naczep KÖGEL. Serwis dokonuje również napraw pogwarancyjnych i powypadkowych wszystkich marek pojazdów ciężarowych, dostawczych, naczep, przyczep i autobusów. Klienci zainteresowani zakupem pojazdów znajdą w oddziale biuro sprzedaży marki DAF i naczep KÖGEL oraz centrum sprzedaży pojazdów używanych. Ponadto w punkcie realizujemy sprzedaż oryginalnych części zamiennych DAF oraz wysokiej jakości części z katalogu TRP do wszystkich pojazdów, usługi finansowania, kontraktów serwisowych DAF Multisupport, wynajmu długoterminowego pojazdów ciężarowych oraz ubezpieczenia. Dodatkowo serwis został wyposażony w specjalistyczny sprzęt do kompleksowej obsługi napraw powypadkowych.

  Firma WTC Sp. z o.o. należy do kapitałowej Grupy DBK i działa na terenie południowo-zachodniej Polski. Oprócz punktu w Sosnowcu posiada dwa serwisy do obsługi pojazdów DAF w Długołęce k. Wrocławia i Opolu oraz oferuje pełen pakiet usług oferowanych przez DAF. Jest autoryzowanym dealerem firmy DAF Trucks Polska Sp. z o.o. i zajmuje się sprzedażą, jak
  i serwisem samochodów ciężarowych.


  *Wielkanoc: W których sklepach jest najtaniej? SPRAWDZILIŚMY Zobacz raport
  *WNIOSKI I DOKUMENTY na 500 zł na dziecko w ramach Programu Rodzina 500 PLUS
  *1000 zł na dziecko: JAK DOSTAĆ BECIKOWE? ZOBACZ KROK PO KROKU
  *Chcesz kupić auto w cenie 15-20 tys. zł? Sprawdź najlepsze oferty
  *Jesteś Ślązakiem, czy Zagłębiakiem? Rozwiąż quiz

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama