Konopiansi świętuje 20-lecie. Mamy dla Was bilety! [WIDEO]

  Konopiansi świętuje 20-lecie. Mamy dla Was bilety! [WIDEO]

  Zdjęcie autora materiału

  Tomasz Szymczyk

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Konopiansi świętuje 20-lecie. Mamy dla Was bilety! [WIDEO]
  20-lecie działalności artystycznej obchodzi w tym roku grupa Konopians, jedna z bardziej popularnych polskich formacji zajmujących się muzyką reggae, którą tworzą głównie muzycy związani z Zagłębiem. W piątek 11 listopada na scenie sosnowieckiego klubu Remedium będzie można posłuchać ich jubileuszowego koncertu.
  Konopiansi świętuje 20-lecie. Mamy dla Was bilety! [WIDEO]
  - Dwadzieścia lat to z jednej strony kawał czasu, bo dwu-dziestolatkowie mogą sobie dzisiaj pomyśleć, że mają dwadzieścia lat, a my już wtedy zaczynaliśmy grać muzykę; z drugiej strony te dwadzieścia lat zleciało nieoczekiwanie i nie czuję, że to jakiś długi odcinek czasu. Cały czas aktywnie Konopians gra, a że zleciało dwadzieścia lat, to musimy to jakość uczcić - mówi Marcin „Cozer” Markiewicz, wokalista Konopiansów.


  - Przez zespół przewinęło się prawie trzydziestu muzyków. Wszystkich zobaczymy na koncercie urodzinowym. Złożyliśmy pięć składów łącznie z tym aktualnym. Każdy zaprezentuje około dziesięciu utworów, co oznacza, że szykuje się prawie 5 godzin muzyki - mówi Marcin Markiewicz.  Podczas imprezy zaprezentowany zostanie także nakręcony przed laty film o zespole.

  - Zapraszam gorąco w imieniu zespołu Konopians. Godzina 19.24. Bądźcie punktualni. Będzie dużo zaskakujących utworów, których zapewne nigdy nie słyszeliście - dodaje wokalista.

  MAMY DLA WAS BILETY!!!


  Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia na urodzinowy koncert Konopiansów w Remedium. Jak je zdobyć?
  Przyślijcie do nas dzisiaj swoje imię i nazwisko oraz swoje uzasadnienie, dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać bilet.

  Wyślij SMS o treści DZKON.imie i nazwisko + uzasadnienie na numer 72355. Czekamy na nie w czwartek 10 listopada do godz. 12:00.

  Nagrodzonych poinformujemy o wygranej SMS-owo. Cena jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT-em. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej www.dziennikzachodni.pl Wejściówki będą do odebrania przed koncertem w klubie Remedium. Potrzebny będzie dokument ze zdjęciem.  *Sprawdź, czy możesz zostać policjantem TEST PSYCHOLOGICZNY
  *Tyle naprawdę zarabiają żołnierze, policjanci, strażnicy i prokuratorzy
  *Czy zdałbyś egzamin na taksówkarza? Jak przejechać przez Katowice? QUIZ
  *Wielki wybuch w Sosnowcu: Szkieletor runął ZDJĘCIA + WIDEO
  *To co, że wiatr i zimno. Morsy rozpoczęły sezon na Pogorii ZDJĘCIA + WIDEO

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama