Ważne
  Zagłębie za pół ceny już w najbliższy weekend

  Zagłębie za pół ceny już w najbliższy weekend

  Sauer, Anna Matura

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Zagłębie za pół ceny już w najbliższy weekend
  1/4
  przejdź do galerii
  9-11 września Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź i Wojkowice ponownie połączą siły w akcji "Zagłębie za pół ceny", aby skłonić mieszkańców do odkrywania nowych miejsc na kulinarnym i rozrywkowym szlaku.
  Po sukcesie akcji ,,Sosnowiec za pół ceny", a następnie rozwinięciu przedsięwzięcia na skalę kilku sąsiednich miejscowości, miasta Zagłębia znów postanowiły zadziałać wspólnie. W ramach wydarzenia, w drugi weekend września, wybrane lokale zaoferują swoje produkty i usługi w atrakcyjnych, o połowę niższych cenach. W Wojkowicach będą 2 takie miejsca, w Dąbrowie Górniczej i Czeladzi 13, w Będzinie 6, a w Sosnowcu aż.. 46!

  - Zagłębie za pół ceny to świetna akcja. Dzięki niej mamy możliwość skorzystania z usług wielu lokali w niższych cenach i znalezienia swojego smaku. Gigantyczne kolejki, które miały miejsce w ubiegłych latach to tylko dowód na to z jak wielką aprobatą spotyka się to wydarzenie - mówi mieszkanka Sosnowca, Magdalena Woś. Lecz wydarzenie nie dotyczy tylko lokali gastronomicznych. W weekendowej akcji udział biorą także hotele, salony urody, muzea, czy obiekty sportowe. W sumie promocje obejmują 80 lokali. Akcja zainteresowała także samych przedsiębiorców z Zagłębia, ponieważ wielu z nich w tym roku, weźmie udział po raz pierwszy.

  - Bierzemy udział w ,,Zagłębiu za pół ceny" pierwszy raz. Przede wszystkim zależy nam na promocji, na tym, aby klienci skosztowali naszych dań w niższych, promocyjnych cenach i być może wrócili do nas w przyszłości. Jeżeli akcja będzie kontynuowana, na pewno weźmiemy w niej udział ponownie - mówi Marlena Brudek, z Restauracji i Hotelu "Rycerski" w Czeladzi. Nic dziwnego, że co raz więcej obiektów przyłącza się do kampanii, a miasta Zagłębia cieszą z powodzenia przedsięwzięcia.

  - Ubiegłoroczna akcja „Zagłębie za pół ceny” w Będzinie cieszyła się dużym zainteresowaniem naszych mieszkańców i przyciągnęła do będzińskich lokali gastronomicznych ogromne rzesze smakoszy. Sukces ubiegłorocznej edycji zachęcił kolejne punkty gastronomiczne, a także innych dostawców usług do udziału w tegorocznym wydarzeniu. To przedsięwzięcie jest okazją do promocji swojej oferty nie tylko przez lokalnych przedsiębiorców, ale również szansą dla wszystkich miast biorących w niej udział, na zaprezentowanie swojego wizerunku - tłumaczy Kinga Wesołowska-Bodzek, z Urzędu Miejskiego w Będzinie.

  Również Dąbrowa Górnicza, która po raz drugi bierze udział w projekcie, już deklaruje chęć wzięcia udziału po raz trzeci. - Dąbrowa Górnicza w przyszłym roku również planuje włączyć się do akcji, której pomysłodawcą i liderem jest miasto Sosnowiec. Organizowane po raz drugi w naszym mieście wydarzenie ma na celu zachęcenie mieszkańców naszego regionu do skorzystania z oferty gastronomicznej przygotowanej przez dąbrowskich przedsiębiorców, jak również zaproponowanie osobom biorącym udział w akcji możliwość spędzenia wolnego czasu w Dąbrowie Górniczej. - tłumaczy Wojciech Juroff, naczelnik wydziału Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.

  LISTA LOKALI BIORĄCYCH UDZIAŁ W AKCJI

  *Trąba powietrzna w Chorzowie ZOBACZ NOWE WIDEO I ZDJĘCIA
  *Wakacje przedłużne. To prezent MEN dla uczniów
  *Pielgrzymka kobiet do Piekar Ślaskich 2016 ZDJĘCIA + WIDEO
  *Dzieci zasypiają w każdych warunkach NAJŚMIESZNIEJSZE FOTKI
  *Sprawdzony i prosty przepis na leczo SPRÓBUJ I SIĘ PRZEKONAJ
  *W pełni wyposażone mieszkanie w centrum Katowic może być Twoje! Dołącz do graczy loterii "Dziennika Zachodniego"

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nawet za darmo bym nie pojechal do altrajchu. Nigdy!

   Angelus Silesius II. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   jw.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama