Okręg 1
Komorowice Śląskie, Komorowice Krakowskie, Hałcnów, Biała Północ Dolne Przedmieście, Biała Krakowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Urszula Jadwiga Szabla
- 2 Marek Damian Kózka
- 3 Bogumiła Maria Burchart
- 4 Dominik Paweł Pawiński
- 5 Urszula Małgorzata Kruczek
- 6 Krzysztof Józef Kiszka
- 7 Beata Jolanta Hajek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OKRZESIK I NIEZALEŻNI.BB”
- 1 Tomasz Marcin Wawak
- 2 Mariusz Przemysław Szymeczek
- 3 Anita Krystyna Kufel
- 4 Grzegorz Jan Wawrzuta
- 5 Danuta Helena Wylon-Pleśniak
- 6 Agnieszka Zdzisława Wybraniec
- 7 Marcin Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Przemysław Mieczysław Drabek
- 2 Bronisław Jerzy Szafarczyk
- 3 Barbara Anna Marcinkiewicz
- 4 Edward Piotr Kołek
- 5 Agnieszka Maria Sadowska
- 6 Katarzyna Jolanta Ostrowska
- 7 Paweł Kluska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI SOCHY Z BIELSKA-BIAŁEJ
- 1 Andrzej Janusz Kłos
- 2 Agnieszka Alina Podejma-Janicka
- 3 Jacek Marek Piecha
- 4 Agnieszka Stefania Mąka
- 5 Jacek Tadeusz Klonowski
- 6 Maria Elżbieta Suliga
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Maciej Krzysztof Grzybowski
- 2 Barbara Podstawek
- 3 Andrzej Cypel
- 4 Maria Jolanta Tanistra
- 5 Adam Henryk Mikrut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
- 1 Marek Franciszek Mynarski
- 2 Dawid Józef Rudnicki
- 3 Grzegorz Paweł Sadowski
- 4 Natalia Maria Bąkowska
- 5 Magdalena Maria Korelin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KRYWULTA
- 1 Karol Krzysztof Markowski
- 2 Leszek Marian Wieczorek
- 3 Renata Maria Zuber
- 4 Stanisław Rudolf Dudzik
- 5 Barbara Małgorzata Tomala
- 6 Ryszard Chodorowski
- 7 Marta Magdalena Pięta
Okręg 2
Stare Bielsko, Piastowskie, Mieszka I, Polskich Skrzydeł, Wojska Polskiego, Kopernika, Wapienica
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Krzysztof Jan Jazowy
- 2 Elżbieta Małgorzata Rosińska
- 3 Dariusz Stanisław Michasiów
- 4 Jolanta Jezierska-Listowska
- 5 Ryszard Tadeusz Wójcik
- 6 Mateusz Tomasz Wanat
- 7 Agnieszka Janina Duraj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OKRZESIK I NIEZALEŻNI.BB”
- 1 Alina Ewa Kilian
- 2 Łukasz Starowicz
- 3 Marek Zbigniew Lachowski
- 4 Czesław Józef Folek
- 5 Monika Joanna Gaczyńska
- 6 Katarzyna Piskrzyńska
- 7 Mariusz Wacław Kudła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Konrad Tomasz Łoś
- 2 Piotr Józef Ryszka
- 3 Barbara Targosz-Klinowska
- 4 Adam Szczepan Kieliba
- 5 Zofia Kiraga
- 6 Agnieszka Maria Haslette
- 7 Cecylia Maria Kuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI SOCHY Z BIELSKA-BIAŁEJ
- 1 Rajmund Henryk Pollak
- 2 Tomasz Dawid Guszpil
- 3 Kazimiera Czyż
- 4 Michał Andrzej Szczygieł
- 5 Amira Halina Hurnowicz
- 6 Zbigniew Antoni Oleńkiewicz
- 7 Klaudia Lidia Cupek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Tadeusz Stefan Dybek
- 2 Beata Ryś
- 3 Andrzej Kowalski
- 4 Agnieszka Ewa Głuchacka
- 5 Stanisław Wacław Płaska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
- 1 Janusz Andrzej Jachnik
- 2 Bożena Grzegorzek
- 3 Kazimierz Grzegorz Kania
- 4 Jolanta Maria Waszut
- 5 Stanisław Władysław Machalica
- 6 Bożena Maria Szczugiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KRYWULTA
- 1 Adam Robert Ruśniak
- 2 Łukasz Artur Czernik
- 3 Piotr Józef Kochowski
- 4 Marzena Magdalena Susałko
- 5 Czesław Malinowski
- 6 Eugenia Maria Leńczuk
- 7 Jolanta Ewa Koźmin
Okręg 3
Górne Przedmieście, Słoneczne, Bielsko Południe, Biała Śródmieście , Śródmieście Bielsko, Grunwaldzkie, Biała Wschód
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Przemysław Tomasz Kamiński
- 2 Renata Gruszka
- 3 Waldemar Mirosław Wysocki
- 4 Ewa Hanna Szymanek-Płaska
- 5 Kamila Harlender
- 6 Mateusz Kos
- 7 Piotr Bogusław Cecerski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OKRZESIK I NIEZALEŻNI.BB”
- 1 Małgorzata Marta Zarębska
- 2 Stanisław Władysław Biłka
- 3 Jakub Jan Kopytko
- 4 Iwona Maria Rakowska
- 5 Mirosław Tadeusz Kwiatkowski
- 6 Agnieszka Beata Marek
- 7 Kazimierz Józef Bieniecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Andrzej Jacek Gacek
- 2 Marcin Karol Litwin
- 3 Bożena Teresa Kotkowska
- 4 Michał Guzdek
- 5 Aleksandra Joanna Mrzyk-Sylwestrzak
- 6 Sławomiła Brachaczek
- 7 Leszek Józef Caputa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI SOCHY Z BIELSKA-BIAŁEJ
- 1 Modesta Dąmbrowska
- 2 Mariusz Tomasz Mazur
- 3 Marek Andrzej Kolonko
- 4 Bożena Bogusława Komor
- 5 Daria Magdalena Przegalińska-Szewczulak
- 6 Piotr Wincent Smolana
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Grzegorz Niemczyk
- 2 Anna Grzybowska
- 3 Bogdan Marek Kwiecień
- 4 Janina Maria Lenert
- 5 Zdzisław Edward Jabłoński
- 6 Urszula Maria Jurczyk
- 7 Włodzimierz Władysław Łuszczyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
- 1 Jerzy Roman Kubik
- 2 Joanna Maria Banaś
- 3 Izabela Anna Kopycka
- 4 Gracjan Zbigniew Polak
- 5 Andrzej Grzegorz Polański
- 6 Justyna Agnieszka Targowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KRYWULTA
- 1 Jacek Edward Krywult
- 2 Katarzyna Maria Balicka
- 3 Ryszard Roman Batycki
- 4 Alina Amalia Porębska-Puszyńska
- 5 Grzegorz Tomasz Biesok
- 6 Grzegorz Stanisław Sikora
- 7 Grażyna Beata Markowska
Okręg 4
Lipnik, Złote Łany, Leszczyny, Straconka, Mikuszowice Krakowskie
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Agnieszka Aleksandra Gorgoń-Komor
- 2 Adam Wykręt
- 3 Paweł Pajor
- 4 Magdalena Ewa Szczepańczyk-Chrobak
- 5 Grzegorz Roman Martinek
- 6 Katarzyna Małgorzata Bąk
- 7 Magdalena Bogusława Kapela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OKRZESIK I NIEZALEŻNI.BB”
- 1 Janusz Władysław Okrzesik
- 2 Agnieszka Teresa Łyczko
- 3 Roman Maciej Waluś
- 4 Józefa Wawak
- 5 Paweł Ludwik Wisła
- 6 Iwona Maria Szypuła
- 7 Danuta Małgorzata Krywult
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Maksymilian Tadeusz Pryga
- 2 Adam Józef Michalski
- 3 Grażyna Maria Nalepa
- 4 Piotr Michał Pawicki
- 5 Barbara Maria Waluś
- 6 Wojciech Kazimierz Dębowski
- 7 Ewa Małgorzata Ochwat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI SOCHY Z BIELSKA-BIAŁEJ
- 1 Monika Ewa Socha
- 2 Adam Rafał Hupałowski-Dąbrowa
- 3 Aleksandra Zofia Głowacka
- 4 Roman Rudolf Hetnał
- 5 Zygmunt Chmielarz
- 6 Bogumiła Anna Olejarczyk
- 7 Renata Ewa Wrona
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Justyna Borowiec
- 2 Tadeusz Dzirba
- 3 Renata Jadwiga Cader
- 4 Mariusz Włodzimierz Zimny
- 5 Małgorzata Blocher
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
- 1 Sławomira Barbara Zastawny
- 2 Jadwiga Słowik
- 3 Paweł Leszek Szatkowski
- 4 Bartłomiej Mysiara
- 5 Joanna Katarzyna Borejsza-Polańska
- 6 Tomasz Krzysztof Kupilas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KRYWULTA
- 1 Szczepan Jan Wojtasik
- 2 Irena Danuta Awieruszko-Ptaszkiewicz
- 3 Kazimierz Jan Czapla
- 4 Ireneusz Hetnał
- 5 Anna Halina Kądzielnik
- 6 Barbara Maria Redkowska
- 7 Marek Zenon Krywult
Okręg 5
Beskidzkie, Karpackie, Aleksandrowice, Kamienica, Mikuszowice Śląskie
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Jarosław Jan Klimaszewski
- 2 Dorota Maria Piegzik-Izydorczyk
- 3 Katarzyna Aleksandra Adamiec
- 4 Rafał Paweł Ryplewicz
- 5 Andrzej Wojciech Listowski
- 6 Leszek Jacek Babiński
- 7 Lucyna Bardel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OKRZESIK I NIEZALEŻNI.BB”
- 1 Jerzy Antoni Bauer
- 2 Daniel Łukasz Kawka
- 3 Paweł Andrzej Kanik
- 4 Katarzyna Agnieszka Fidyt
- 5 Sebastian Patryk Kubica
- 6 Aneta Maria Moczek-Dziąćko
- 7 Jolanta Ewa Reisch-Klose
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Janusz Jan Buzek
- 2 Roman Bogdan Matyja
- 3 Aleksandra Maria Woźniak
- 4 Krzysztof Mateusz Roczon
- 5 Beata Agnieszka Lipowczan
- 6 Stanisław Ryszka
- 7 Ewa Natalia Kucypera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI SOCHY Z BIELSKA-BIAŁEJ
- 1 Tomasz Szewczulak
- 2 Roksana Julia Fabiszewska
- 3 Jacek Ireneusz Zarówny
- 4 Celina Maria Mazur
- 5 Bogumiła Ewa Barcik
- 6 Dariusz Mateusz Bojdys
- 7 Aleksandra Miodońska-Orecka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Ryszard Wrona
- 2 Izabela Maria Laskowska
- 3 Jan Jerzy Duszyk
- 4 Renata Maria Cendrowska
- 5 Sławomir Piotr Gorzela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
- 1 Bronisław Edward Foltyn
- 2 Zbigniew Marian Sikora
- 3 Marcin Cezary Szarek
- 4 Zofia Rudnicka
- 5 Ryszarda Józefa Weigt
- 6 Elżbieta Kubica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KRYWULTA
- 1 Marcin Lisiński
- 2 Henryk Antoni Juszczyk
- 3 Joanna Elżbieta Balicka
- 4 Jerzy Balon
- 5 Antoni Józef Kruczek
- 6 Agnieszka Nowak
- 7 Halina Elżbieta Pisowadzka
POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Jak głosować w wyborach? Jak oddać ważny głos?
Jakub Turowski z Facebooka w studiu Dziennika Zachodniego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?