Frekwencja wyborcza w powiecie zawierciańskim na godzinę 17.00 wyniosła 44,65 proc.
Oto nowe rady miejskie: Kliknij w nazwę miejscowości
Listę uzupełniamy sukcesywnie!
CZYTAJCIE TEŻ:
Wstępne wyniki wyborów samorządowych w województwie śląskim. Gdzie będzie II tura?
Okręg 1
Koniecpol ulice: Cicha, Grzybowa, Leśna, Piaskowa, Stawowa, Włoszczowska, Zielona, Żeromskiego nr: 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104 i od nr 106 do nr 198
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Wojciech Tabor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS
- 23 Klaudia Monika Makówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
- 22 Zbigniew Jan Domoradzki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Katarzyna Małgorzata Marek
Okręg 2
Koniecpol ulice: Kolejowa, Modrzewiowa, Szkolna, mjr. Mieczysława Tarchalskiego, Tartaczna, Zamkowa nr: 10, 12, 14, 15, 17, 19, 21, 25, Żeromskiego od nr 1 do nr 89, nr: 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS
- 23 Daniel Aleksander Krzywański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODEK CZECH NOWA JAKOŚĆ M I G KONIECPOL
- 20 Marcin Włodzimierz Czech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
- 22 Wojciech Zenon Skrobich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
- 24 Sebastian Piotr Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Kamil Jerzy Rosołowicz
Okręg 3
Koniecpol ulice: Robotnicza od nr 2 do nr 25, Zamkowa od nr 2 do nr 5, nr: 7, 9, 13
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Zygmunt Józef Gieroń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
- 22 Dariusz Tomasz Saternus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
- 24 Magdalena Leokadia Grzywna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Krystyna Danuta Wozignój
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO
- 21 Dominik Mirosław Kościański
Okręg 4
Koniecpol ulice: Działkowa, Ogrodowa, Różana, Robotnicza od nr 26 do końca
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Beata Gieroń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODEK CZECH NOWA JAKOŚĆ M I G KONIECPOL
- 20 Adrian Dawid Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
- 22 Aneta Urszula Chrzuszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
- 24 Barbara Maria Kurzelewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Cezary Ryszard Zymek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO
- 21 Maria Bożena Koćwin
Okręg 5
Koniecpol ulice: Borki, Kilińskiego, Kościuszki, Południowa nr: 11, 13, 15 - 15B, 17 - 17A, 19 - 19A, 21, 23 - 23A, od nr 25 do nr 28, Przedmieście Koniawy; Sołectwa: Kuźnica Wąsowska, Łysaków, Wąsosz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Jerzy Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS
- 23 Maria Klementyna Cudak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
- 22 Agnieszka Anna Bożek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
- 24 Andrzej Tadeusz Zymek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Leszek Wiesław Pokorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO
- 21 Przemysław Klita
Okręg 6
Koniecpol ulice: Dąbrówka, Krzywa, Nad Strugą, Przedmieście Magdasz, Przedmieście Podstocze, Przemieście Przysieka, Wiejska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Ilona Anna Olczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS
- 23 Mariusz Władysław Krupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
- 22 Bartłomiej Grzegorz Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
- 24 Jarosław Eugeniusz Foltyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Barbara Joanna Popanda-Skrzypczyk
Okręg 7
Koniecpol ulice: Chrząstowska od nr 2 do nr 4, od nr 6 do nr 9, od nr 12 do nr 17, nr 19 - 19A, Kościelna, Mickiewicza, Partyzantów, Rynek, Rzeczna, Słowackiego
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS
- 23 Łukasz Roch Cudak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODEK CZECH NOWA JAKOŚĆ M I G KONIECPOL
- 20 Włodzimierz Andrzej Czech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
- 22 Rafał Sławomir Chojnacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
- 24 Anna Maria Janiszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Tomasz Piotr Kołodziejski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO
- 21 Julita Maria Foltyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY STYL
- 26 Mirosław Antoni Gałwiaczek
Okręg 8
Koniecpol ulice: Kochanowskiego, Konopnickiej, Południowa nr: 1 - 1B, 3, 4, od nr 6 do nr 8, nr: 12, 14, 16 - 16B, Pułaskiego, Prusa, Reymonta, Sienkiewicza, Tuwima, Zachodnia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS
- 23 Łukasz Stanisław Makówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
- 22 Dariusz Grzegorz Świerczyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
- 24 Alicja Bogusława Chuda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO
- 21 Marcin Michał Adamowicz
Okręg 9
Koniecpol ulice: Akacjowa, Aleksandra Fredry, Armii Krajowej, Chrząstowska nr: 21, 24, 26, 29 - 29A, 31, Brzozowa, Bukowa, Górna, Jesionowa, Jodłowa, Klonowa, Łąkowa, Marii i Zuzanny Gruszeckich, Niwa, Polna, Słowik, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Topolowa, Wąska, Wesoła, Willowa, Zygmunta Krasińskiego
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Barbara Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS
- 23 Jan Cudak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIA FALANA
- 28 Maria Halina Falana
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
- 22 Leszek Jacek Pluta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
- 24 Tadeusz Wojciech Kramarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO
- 21 Karol Paweł Kaczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY BUGAJ
- 27 Grażyna Zofia Bugaj
Okręg 10
Sołectwo Stary Koniecpol
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Halina Donata Idziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS
- 23 Beata Barbara Połcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
- 22 Sylwia Monika Swojnóg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
- 24 Magdalena Olga Sikora-Lech
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Andrzej Michał Czerwiński
Okręg 11
Sołectwo: Luborcza, Zagacie w tym wsie: Kozaków, Stefanów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
- 22 Zbigniew Tomasz Lamch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
- 24 Wiesława Anna Pudło
Okręg 12
Sołectwa: Łabędź, Łysiny, Radoszewnica
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Marcin Stanisław Kościański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS
- 23 Grzegorz Piotr Kołczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI W GMINIE KONIECPOL
- 25 Sławomir Augustyn Chrzuszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
- 24 Ewelina Maria Mysłek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Krystyna Maria Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO
- 21 Marzena Elżbieta Nowak
Okręg 13
Sołectwa: Okołowice, Stanisławice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI W GMINIE KONIECPOL
- 25 Celina Helena Zaremba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
- 22 Jacek Michał Swojnóg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
- 24 Jacek Marian Jęczmyk
Okręg 14
Sołectwa: Kuźnica Grodziska, Oblasy, Teresów, Wólka, Załęże
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
- 22 Andrzej Stanisław Kozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
- 24 Krzysztof Tomasz Kowalczyk
Okręg 15
Sołectwa: Aleksandrów, Dąbrowa, Michałów, Piaski-Pękowiec, Rudniki, Rudniki-Kolonia, Teodorów, Zaróg
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Wioletta Beata Rajczykowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS
- 23 Agnieszka Ewa Bukowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
- 22 Mateusz Szymala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO
- 21 Mateusz Szokalski
POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?