Frekwencja wyborcza w powiecie tarnogórskim na godzinę 17.00 wyniosła 39,13 proc.
Oto nowe rady miejskie: Kliknij w nazwę miejscowości
Listę uzupełniamy sukcesywnie!
CZYTAJCIE TEŻ:
Wstępne wyniki wyborów samorządowych w województwie śląskim. Gdzie będzie II tura?
Okręg 1
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego numery parzyste od 2 do 36, Gierzyna, Gwiaździsta, Jana Kilińskiego, Niepodległości, Plac Władysława Jagiełły, Rycerska, Staromiejska, Kazimierza Przerwy-Tetmajera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
- 26 Patryk Adam Kurc
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
- 23 Marcin Adam Banasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
- 24 Katarzyna Maria Bielawska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
- 25 Piotr Jan Schneider
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Jerzy Piotr Klinkert
Okręg 2
Astronautów, Stefana Czarnieckiego, Dębina, Aleksandra Fredry, Jana Matejki, Władysława Orkana, Piwna, Rubinowa, Rynek, Woźnicka, Józefa Wybickiego, Żołnierska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
- 26 Marcin Stanisław Szołtysik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
- 24 Leszek Franciszek Duda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
- 25 Zbigniew Jan Płomiński
Okręg 3
Michała Dudy, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego numery nieparzyste od 3 do 23, Krótka, Górnicza, Cypriana Kamila Norwida od nr 6 - 67, Promienna, Słoneczna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
- 26 Mateusz Jan Królik
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
- 23 Dariusz Andrzej Kulej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
- 24 Krzysztof Marek Sołtysik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
- 25 Lucjan Adam Labus
Okręg 4
Adama Asnyka, Dworcowa od nr 1 - 50, Marii Konopnickiej, Metalowa 4, Lucjana Rydla, Sztolniowa, Wspólna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
- 26 Arkadiusz Jan Sierzputowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
- 25 Anna Maria Liszka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Bronisław Mikołaj Drozdz
Okręg 5
Cegielniana, Ceramiczna, Cynkowa, Dworcowa od nr 54 - 142, Działkowa, Gajowa, Hutnicza, Leśna, Andrzeja Modrzewskiego, Tomasza Pękatego, Północna, Sportowa, Srebrna 8
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
- 26 Janusz Krzysztof Działach
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
- 23 Agata Anna Smolińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
- 24 Anna Magdalena Bańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
- 25 Marcin Rafał Paruzel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Anna Maria Wodarczyk
Okręg 6
Białego, Kolejowa, Cypriana Kamila Norwida od nr 82 do końca, Por. Józefa Pindora, Srebrna 13, 14 i 15, Złota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
- 26 Michał Jacek Skrzydło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
- 24 Tomasz Adam Respondek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
- 25 Sławomir Paweł Janecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Artur Andrzej Miozga
Okręg 7
Metalowa 1, 3, 5, 8; Srebrna 6, 10, 10A, 10B
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
- 26 Alina Maria Czarnecka-Chaś
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
- 23 Roman Piotr Boino
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
- 25 Piotr Antoni Kursatzky
Okręg 8
Metalowa 2, 6; Srebrna 23, 25, 28
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
- 26 Janusz Marian Dittrich
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
- 23 Irena Barbara Lukosz-Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
- 24 Marcin Tadeusz Lisiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
- 25 Joanna Karolina Muniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Małgorzata Katarzyna Borosz-Wojtas
Okręg 9
Srebrna 17, 19, 21, 22 i 26
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
- 26 Marcin Ryszard Marszałek
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
- 23 Łukasz Piotr Surygała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
- 24 Dariusz Gerard Zok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
- 25 Marcin Juliusz Juszczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Monika Teresa Kaźmierczak
Okręg 10
Srebrna 16, 18, 20
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
- 26 Paweł Łukasz Pawlak
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
- 23 Beata Maria Wolkownik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
- 24 Mirosław Damian Jupowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Andrzej Paweł Kasprusz
Okręg 11
Jana Długosza, Gwarecka, Łąkowa, Jacka Malczewskiego, Skrajna, Stacyjna, Storczykowa, Sztygarska, Św. Marka, Wrzosowa, Zielona
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
- 26 Krystian Jan Galbas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
- 24 Sebastian Józef Hyla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
- 25 Damian Joachim Siwy
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Dawid Łukasz Buchenfeld
Okręg 12
Brynicka, Budowlana, Józefa Chełmońskiego, Harcerska, Podleśna, Józefa Poniatowskiego, Rolna, Sokoła, Śląska od nr 2 - 43
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
- 23 Andrzej Franciszek Bramowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
- 24 Łucjan Czesław Myśliwczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
- 25 Sebastian Jan Gwóźdź
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Łukasz Mateusz Żydek
Okręg 13
Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Imielów, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Modrzewiowa, Nowowiejska, Okólna, Paprotna, Polna, Południowa, Ptasia, Skautów, Sosnowa, Studzienna, Śląska od nr 45 - 88, Świerkowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAJ MIASTECZKU SKRZYDŁA"
- 26 Remigiusz Paweł Widera
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
- 23 Jan Paweł Lipka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
- 24 Joanna Agnieszka Ślusarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
- 25 Agata Jadwiga Śliwa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Arnold Beniamin Pronobis
Okręg 14
Karpacka, ks. Franciszka Wyciślika, Makowa, Przygodna, Przyjaźni, Wita Stwosza, Szyndros, Śląska od nr 90 do końca, Wodociagi Bibiela
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
- 23 Karol Nikodem Gros
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
- 24 Bogdan Marek Skowronek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
- 25 Marek Paweł Gulba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Krzysztof Piotr Kocan
Okręg 15
Borowa, Grobla, Władysława Łokietka, Rzeczna, Starowiejska, Tartaczna, Żyglińska
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
- 23 Paweł Ogrodowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”
- 24 Wojciech Stefan Janik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNE MIASTECZKO”
- 25 Rafał Łukasz Wróbel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Eugeniusz Tadeusz Szulc
POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?