Okręg 1
Ogrodzieniec ul. Bzowska, Cmentarna, Kościuszki od nr 2 do nr 188 i od nr 1 do 73, Mickiewicza, Sienkiewicza, Wodna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
- 22 Stanisław Karol Smętek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
- 21 Ilona Katarzyna Rybińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OD INICJATYWY DO REALIZACJI"
- 24 Maria Barbara Lipka-Stępniewska
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
- 7 Tomasz Przemysław Góraś
Okręg 2
Ogrodzieniec ul. Bolesława Chrobrego, Cicha, Królowej Jadwigi, Lachowizna, Narutowicza od nr 25 do nr 51 i od nr 36 do nr 40, Olkuska, Plac Piłsudskiego, Polna, Sawickiej, Generała Sikorskiego, Stefana Batorego, Władysława Jagiełły, Wschodnia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
- 22 Krzysztof Ryszard Apel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
- 21 Marek Bogdan Cholewa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OD INICJATYWY DO REALIZACJI"
- 24 Ilona Justyna Guzik
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 5 Krzysztof Andrzej Majcherczyk
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
- 7 Paweł Zbigniew Jagła
Okręg 3
Ogrodzieniec ul. Hetmańska, Kolorowa, Książęca, Leśna, Malinowa, Mieszka I, Ogrodowa od nr 23 do nr 45 i od nr 32 do nr 60, Piastowska, Południowa od nr 25 do nr 61 i od nr 34 do nr 58, Różana, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Wrzosowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
- 22 Bożena Bednarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
- 21 Jolanta Ciołczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Janusz Michał Cholewa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OD INICJATYWY DO REALIZACJI"
- 24 Bogusław Stanisław Stępień
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 5 Wioleta Maria Olechnowicz
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
- 7 Jakub Kazimierz Wróbel
Okręg 4
Ogrodzieniec ul. Jana III Sobieskiego, Konopnickiej, Kopernika, Krasickiego, Krótka, Mostowa, Narutowicza od nr 3 do nr 19 i od nr 4 do nr 32, Nowy Świat, Ogrodowa od nr 1 do nr 16, Paderewskiego, Plac Wolności, Południowa od nr 2 do nr 17, Szeroka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
- 22 Beata Renata Pawełczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
- 21 Łukasz Andrzej Trawiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OD INICJATYWY DO REALIZACJI"
- 24 Beata Małgorzata Stypa-Rus
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
- 7 Krzysztof Tadeusz Musialski
Okręg 5
Ogrodzieniec ul. Centuria, 1 Maja, Słowackiego od nr 16 do nr 62 i od nr 15 do nr 43
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
- 22 Stanisław Bolesław Orman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OD INICJATYWY DO REALIZACJI"
- 24 Martyna Aniela Brożek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNA GAWEŁ
- 25 Grażyna Małgorzata Gaweł
Okręg 6
Ogrodzieniec ul. Słowackiego od nr 1 do nr 14, Szkolna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
- 21 Jerzy Adam Kołodziej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
- 23 Małgorzata Janoska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Edmund Bednarz
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
- 7 Paweł Krzysztof Lipka
Okręg 7
Ogrodzieniec ul. Józefów, Kościuszki od nr 192 do nr 216 i od nr 79 do nr 135, Elizy Orzeszkowej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
- 22 Michalina Maria Słowik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
- 21 Dariusz Wojciech Ciołczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Zdzisław Tadeusz Wojdas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OD INICJATYWY DO REALIZACJI"
- 24 Karolina Halina Adamus
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
- 7 Maciej Stanisław Wnuk
Okręg 8
Fugasówka, Markowizna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
- 21 Tomasz Tadeusz Kaliściak
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
- 7 Jerzy Jan Janoska
Okręg 9
Ryczów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
- 22 Wanda Maria Bednarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
- 21 Janusz Wiesław Grzesiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Karina Beata Pieszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY
- 26 Halina Pozorska
Okręg 10
Ryczów-Kolonia, Żelazko, Śrubarnia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
- 22 Beata Alicja Jakacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
- 21 Halina Lipa
Okręg 11
Podzamcze ul. Birowska, Krótka, Bursztynowa, Partyzantów, Piaskowa, Skałkowa, Wojska Polskiego, Zuzanka, Zwycięstwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
- 23 Grażyna Anna Gołuchowska
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
- 7 Dawid Adam Guzik
Okręg 12
Podzamcze ul. Bonerów, Dąbrowskiego, Firleja, Krakowska, Morusy, Szkolna, Szlak, Widokowa, Zamkowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
- 22 Michał Sergiusz Kusiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Marian Kuchta
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 5 Zygmunt Podsiadło
Okręg 13
Giebło, Giebło-Kolonia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
- 22 Zbigniew Fabiańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
- 21 Mariusz Jan Kaziród
Okręg 14
Kiełkowice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
- 22 Anna Stanisława Szlachta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
- 21 Elżbieta Stanek
Okręg 15
Mokrus, Gulzów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
- 22 Wioletta Jolanta Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
- 21 Marcin Piotr Jędruszek
POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Jak głosować w wyborach? Jak oddać ważny głos?
Jakub Turowski z Facebooka w studiu Dziennika Zachodniego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?