Okręg 1
Szczekociny ulice: Aleja Zwycięstwa, Tartaczna, Włoszczowska, Żeromskiego, Wększcza, Saneckiego
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
- 22 Piotr Adam Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
- 21 Sławomir Adam Frejowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Marian Stanisław Orliński
Okręg 2
Szczekociny ulice: Łąkowa, Zielona, Nadrzeczna, Paderewskiego, Pasierbińskiego
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
- 22 Andrzej Stanisław Drej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
- 21 Artur Ignacy Malus
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Grażyna Julianna Derek
Okręg 3
Szczekociny ulice: Osiedle 3 Maja, Parkowa, Spacerowa, Spółdzielców, Słoneczna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
- 22 Zygmunt Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
- 21 Andrzej Marek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DERKA
- 23 Grzegorz Krzysztof Derek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Mariusz Michał Domagalski
Okręg 4
Szczekociny ulice: Głowackiego, Grochowskiego, Konopnickiej, Kilińskiego, Kościelna, Krótka, Księdza Ściegiennego, Mostowa, Niecała, Plac Kościuszki, Plac Panny Marii, Senatorska, Wesoła, Wodzickiego, Jana Pawła II
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
- 22 Michał Tadeusz Rusin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
- 21 Teresa Maria Niechciał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DERKA
- 23 Marek Stanisław Grabowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Zbigniew Józef Ślęzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
- 24 Janusz Lech Malus
Okręg 5
Szczekociny ulice: Centralna, Kosynierów, Nowa, Ogrodowa, Romańskiego, Reja, Wspólna, Witosa.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
- 21 Jacek Tadeusz Mazanek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Justyna Halina Górska-Pasierbińska
Okręg 6
Szczekociny ulice: Żarnowiecka, Leśna, Krakowska, Dębowa, Strażacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
- 22 Jan Stanisław Jędrychowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
- 21 Jolanta Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Konrad Sebastian Czekała
Okręg 7
Szczekociny ulice: Cmentarna, Przemysłowa, Mleczarska, Śląska, Lelowska, 8 - go Pułku Ułanów, Boczna, Polna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
- 22 Jarosław Ciplak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
- 21 Dariusz Krzysztof Czyż
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Michał Józef Wicik
Okręg 8
Bonowice, Grabiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
- 21 Czesław Tadeusz Rutkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Hieronim Stanisław Pytlarz
Okręg 9
Brzostek, Łąkietka, Przyłęk, Starzyny, Szyszki, Wólka Starzyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
- 22 Michał Zdzisław Drej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
- 21 Grzegorz Marcin Gębka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Paweł Dariusz Wasik
Okręg 10
Bógdał, Drużykowa, Rędziny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
- 21 Sebastian Piotr Zasada
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Wojciech Henryk Cierpiński
Okręg 11
Goleniowy ulice: Bartosza Głowackiego, Batalionów Chłopskich, Cicha, Cmentarna, Floriańska, Kosynierów, Krótka, Partyzantów, Polna, Stawowa, Strażacka, Tadeusza Kościuszki, Wespazjana Kochowskiego, Wschodnia, Wyzwolenia, Chałupki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
- 22 Mariusz Jakub Walasek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
- 21 Tomasz Paweł Szatan
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Grzegorz Wyrwał
Okręg 12
Rokitno od nr 1 do nr 83 oraz od nr 115 do nr 212
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
- 22 Krzysztof Adamus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
- 21 Krzysztof Tomasz Łapaj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Andrzej Mieczysław Skrobich
Okręg 13
Rokitno od nr 84 do nr 114 oraz od nr 213 do końca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
- 21 Anna Maria Seweryn
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Paweł Jan Wójcik
Okręg 14
Ołudza, Wólka Ołudzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
- 21 Andrzej Marcin Szlęk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Dawid Stanisław Skóra
Okręg 15
Gustawów, Małachów, Siedliska, Tęgobórz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
- 22 Zbigniew Janusz Szlęk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
- 21 Alfreda Barbara Franas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Robert Adam Dziambor
POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Jak głosować w wyborach? Jak oddać ważny głos?
Jakub Turowski z Facebooka w studiu Dziennika Zachodniego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?