Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT EDUKACYJNY 2023
Nauczyciel Roku klas 0-III
Głosowanie będzie trwać do piątku, 8 grudnia 2023 r. do godz. 22:00. Informacji udziela Katarzyna Wojtecka - tel. 695119848, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Katarzyna Kalwat
Szkoła Podstawowa nr 47, Bytom
871głosów -
Daria Robaszkiewicz-Dzida
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kochanowskiego, Chorzów
488głosów -
Zuzanna Zielińska
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka, Pawłowice
412głosów -
Joanna Sanecka
Szkoła Podstawowa SPSK im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Żywiec
343głosy -
Sabina Krzątała
Szkoła Podstawowa nr 11, Mikołów
319głosów -
Izabela Dera-Nieć
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Bolesława Prusa, Siemianowice Śląskie
305głosów -
Ewelina Durkalec
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Gustawa Morcinka, Tychy
57głosów -
Ewa Węgrzyńska
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Władysława Broniewskiego w Sosnowcu, Sosnowiec
30głosów -
Anna Kulczycka
Szkoła Podstawowa nr 30 im. Emilii Zawidzkiej, Dąbrowa Górnicza
28głosów -
Alina Dąbrowska
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, Katowice
26głosów -
Katarzyna Buras
Szkoła Podstawowa nr 7 Im.Stanisława Wyspiańskiego, Zabrze
22głosy -
Karolina Dyc
Szkoła Podstawowa Sportowa im. Olimpijczyków Śląskich, Mysłowice
13głosów -
Barbara Łokietek
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 18 im. Jana Brzechwy, Rybnik
13głosów -
Małgorzata Koszel
Szkoła Podstawowa nr 3 Im.Henryka Sienkiewicza, Świętochłowice
12głosów -
Elżbieta Gawęda
Szkoła Podstawowa im. Władysława Szafera, Żarki
8głosów -
Anna Kulczycka
Szkoła Podstawowa nr 7 im. K.Wielkiego, Czechowice-Dziedzice
7głosów -
Jolanta Handzlik
Szkoła Podstawowa nr 31 im. Jana Kochanowskiego, Bielsko-Biała
6głosów -
Agnieszka Żebrowska
Szkoła Podstawowa nr 50 im. gen. W.Sikorskiego, Częstochowa
6głosów -
Bożena Rumin
Szkoła Podstawowa nr 2 im. A. Mickiewicza, Kłobuck
6głosów -
Magdalena Woźnica
Szkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Brzechwy, Jastrzębie-Zdrój
3głosy -
Estera Jędrosek
Szkoła Podstawowa nr 4 im. KS. Stefana Pieczki, Racibórz
3głosy -
Anita Kubik
Szkoła Podstawowa nr 1, Rydułtowy
3głosy -
Dominika Noculak
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Biskupa Wilhelma Pluty, Ruda Śląska
2głosy -
Barbara Białas
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Dąbrowskiej w Gliwicach, Gliwice
1głos -
Ewa Pogoda
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Stefana Żeromskiego, Jaworzno
1głos -
Aleksandra Oleszko
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, Piekary Śląskie
1głos -
Grażyna Niemiec
Klimatyczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jerzego Michejdy, Ustroń
1głos -
Anna Mikosz-Królak
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gustawa Morcinka, Toszek
1głos -
Joanna Papiernik
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wł. Broniewskiego, Czerwionka-Leszczyny
1głos -
Nadia Bednarek
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich, Imielin
— -
mgr Edyta Zawierucha
Zespół Szkół Specjalnych w Czeladzi, Czeladź
— -
Zdzisława Domoradzka
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego, Koniecpol
— -
Katarzyna Gambuś
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kochcicach, Kochcice
— -
Michał Winciersz
Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Best Start Academy, Tarnowskie Góry
— -
Ilona Jędros
Katolicka Szkola Podstawowa SPSK, Zawiercie
— -
Monika Jakubska
Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Sportowymi, Żory
—