Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT EDUKACYJNY 2023
Nauczyciel Roku szkoły ponadpodstawowej
Głosowanie będzie trwać do piątku, 8 grudnia 2023 r. do godz. 22:00. Informacji udziela Katarzyna Wojtecka - tel. 695119848, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Maria Jędrysik
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, Pszczyna
2388głosów -
Renata Malinowska
IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, Częstochowa
1312głosów -
Dawid Ignalski
ZSZ im. Romualda Mielczarskiego, Katowice
1128głosów -
Grzegorz Wilkoński
Technikum nr 2 w Technicznych Zakładach Naukowych, Dąbrowa Górnicza
1037głosów -
Paulina Dowczyńska
Szkoła Mistrzostwa Sportowego, Radzionków
181głosów -
Magdalena Matysiak
Zespół Szkół, Koniecpol
160głosów -
Krzysztof Radwan
Zespół Szkół w Rybniku Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach, Rybnik
44głosy -
Justyna Sołtysiak-Maciąg
CKZIU, Będzin
37głosów -
Piotr Buchalik
Zespół Szkół Specjalnych, Pyskowice
34głosy -
Bogumiła Malinowska
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Żywiec
30głosów -
Mirosław Jóżwiak
Zespół Szkół Technicznych i Handlowych, Bielsko-Biała
18głosów -
Monika Łukasiak
Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego, Zabrze
17głosów -
mgr Joanna Machalska
Zespół Szkół Elektronicznych I Informatycznych, Sosnowiec
13głosów -
Ewa Krawczyk
Zespół Szkół Technicznych I Zawodowych im. Augustyna Świdra, Świętochłowice
13głosów -
Katarzyna Nowak-Zarychta
Liceum Ogólnokształcące i Technikum TEB Edukacja, Gliwice
6głosów -
Patryk Duduś
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Meritum, Siemianowice Śląskie
4głosy -
Martyna Łachacz
IV Liceum Ogólnokształcące im. Herberta Clarka Hoovera, Ruda Śląska
3głosy -
Barbara Wiśniowska
Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich, Bieruń
3głosy -
Aleksandra Orszulik
III Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta, Żory
2głosy -
Joanna Opiela
II Liceum Ogólnokształcace im. Adama Mickiewicza, Racibórz
1głos -
Witold Krieser
Zespół Szkół Technicznych, Bytom
— -
Małgorzata Nicewicz
Zespół Szkół Technicznych nr 2 im. Mariana Batko, Chorzów
— -
Żaneta Ciuksa-Macoń
Zespół Szkół nr 2 im. Wojciecha Korfantego, Jastrzębie-Zdrój
— -
Iwona Przybycień
II Liceum Ogólnokształcące im. Czesława Miłosza, Jaworzno
— -
Katarzyna Olszowska
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach, Mysłowice
— -
Agnieszka Krieser
Zespół Szkół nr 1, Piekary Śląskie
— -
Agnieszka Matyjas
Technikum nr 2, Tychy
— -
Aleksandra Hanus
II Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, Mikołów
— -
Joanna Borówka
Zespół Szkół nr 1 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, Myszków
— -
Joanna Karabin
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, Wodzisław Śląski
— -
Renata Wizor
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego, Zawiercie
—