Akcja 360Śląskie w Sosnowcu ZDJĘCIA 360 STOPNI Sosnowiczanie...

  Akcja 360Śląskie w Sosnowcu ZDJĘCIA 360 STOPNI Sosnowiczanie są wspaniali

  AD, TOS

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Akcja #360Śląskie w Sosnowcu. Zobaczcie, kogo spotkaliśmy
  1/20
  przejdź do galerii

  Akcja #360Śląskie w Sosnowcu. Zobaczcie, kogo spotkaliśmy ©Arkadiusz Gola/Dziennik Zachodni

  Po Katowicach to Sosnowiec, stolica Zagłębia Dąbrowskiego, był naszym drugim przystankiem na mapie województwa w ramach naszej nowej jesiennej akcji 360Śląskie. Wczoraj czekaliśmy na Was na sosnowieckim placu Stulecia, czyli popularnej „Patelni”. Mamy przy okazji dla Was zagadkę. Do wygrania upominki DZ, czytajcie niżej. A zdjęcia 360 stopni? Proszę bardzo - wklejone w tekst, schodźcie w dół ekranu, tak jak czytacie tekst, a zobaczycie 14 zdjęć w tej niezwykłej technice.
  Sosnowiec to miasto Kiepury i Szpilmana, górników i hutników, a także znakomitych sportowców. Wczoraj odwiedziliśmy między innymi na treningu piłkarzy z rocznika 2002 Zagłębia Sosnowiec

  Sosnowiec, stolica Zagłębia Dąbrowskiego, był drugim miastem na mapie województwa śląskiego, które odwiedziliśmy wramach naszej nowej akcji „360Śląskie”. Punktualnie o godzinie 10 zameldowaliśmy się na „Patelni” w samym centrum miasta.

  ZAGADKA:
  Przejrzyjcie wszystkie zdjęcia wykonane w technice 360 na wszystkich stronach tego artykułu, a potem odpowiedzcie na pytanie:

  Na tym obiekcie powstańcy styczniowi stoczyli w 1863 r. słynną, zwycięską potyczkę z Rosjanami. Który to obiekt?
  PODAJCIE NUMER ZDJĘCIA 360 Stopni I NAPISZCIE NA NASZYM PROFILU NA FACEBOOKU  Czekali na nas już nasi Czytelnicy z Sosnowca. Między innymi pan Roch, emerytowany górnik z kopalni Sosnowiec, którego zainteresowała nasza toyota prius.

  KLIKNIJ I CZYTAJ
  #360ŚLĄSKIE W SOSNOWCU RELACJA


  - Interesuję się motoryzacją. Na kopalnię poszedłem po technikum samochodowym - wyjaśniał. Pojawił się także pan Janusz, który podzielił się z nami licznymi refleksjami dotyczącymi Sosnowca. - Na dziesięciu naszych posłów może jeden się jakoś udziela. Ale cóż, jak ktoś jest już posłem dwie kadencje, to już się nie angażuje - żalił się. Dostało się też radnym. - Nie wiem, dlaczego niektórzy boją się budżetu obywatelskiego. Chyba dlatego, że przestaną wtedy być potrzebni - stwierdził. Zdaniem pana Janusza, Sosnowiec powinien też dbać o własną historię, chociażby jak Czeladź, gdzie na przystankach autobusowych znajduje się informacja o historii danego terenu.  „Patelnia” nie była jednak jedynym miejscem w Sosnowcu, które odwiedziliśmy. Będąc w stolicy Zagłębia, nie można nie być na Stadionie Ludowym. Na boisku treningowym spotkaliśmy tam piłkarzy rezerwy I-ligowca i drużynę młodzieżową z rocznika 2002.

  1 3 4 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama