Prezentacja siatkarzy BBTS Bielsko-Biała w CH Sarni Stok...

  Prezentacja siatkarzy BBTS Bielsko-Biała w CH Sarni Stok [ZDJĘCIA]

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Prezentacja siatkarzy BBTS Bielsko-Biała w CH Sarni Stok
  1/13
  przejdź do galerii

  Prezentacja siatkarzy BBTS Bielsko-Biała w CH Sarni Stok ©Lucjusz Cykarski/BBTS S.A.

  Prezentacja siatkarzy BBTS Bielsko-Biała w CH Sarni Stok: W Centrum Handlowym Sarni Stok odbyła się nietypowa – bowiem zorganizowana po pierwszym ligowym spotkaniu – prezentacja siatkarzy BBTS-u Bielsko-Biała. ZOBACZ ZDJĘCIA
  Prezentacja siatkarzy BBTS Bielsko-Biała w CH Sarni Stok: Impreza, rozpoczęła się już kilkanaście minut po godzinie 14.00, kiedy zainicjowano konkursy i zabawy dla dzieci, organizowane wspólnie z Krainą Kropka. Pod okiem doświadczonych animatorek, najmłodsi brali udział w konkursach, zdobywając przy tym upominki, także w postaci zaproszeń na najbliższy mecz BBTS-u w Bielsku-Białej – z Politechniką Warszawską (19 października, g. 14:45).

  Właściwa część imprezy rozpoczęła się o godzinie 16.00. Zgromadzonych kibiców przywitał znany dziennikarz sportowy – Bożydar Iwanow, wspominając na wstępie, iż BBTS kontynuuje tradycje wielosekcyjnego niegdyś klubu, gdzie w bielskich barwach walczyli bokserzy czy narciarze. A nim na scenie w nowych strojach meczowych pojawiła się kadra bielskiego zespołu na premierowy sezon w PlusLidze, publiczności zaprezentował się duet Aicha iAsteya. Widownię, przywitał także prezydent Jacek Krywult, który życzył zespołowi wielu sukcesów, a także zapraszał na siatkarskie mecze z udziałem naszej drużyny. Z rąk kapitana bielskiego zespołu – Grzegorza Kokocińskiego, w ramach podziękowań za pomoc włodarzy miasta, prezydent odebrał pamiątkową piłkę z podpisami całej drużyny.

  Wreszcie, na scenie zaprezentowała się cała kadra bielskiej drużyny, która przy licznych oklaskach ustawiła się na estradzie. Wówczas, doszło do zabawnej sytuacji. Obecny na prezentacji nasz wybitny szkoleniowiec – Wiktor Krebok, przyniósł ze sobą pamiątkowy puchar za triumf w rozgrywkach Pucharu Polski w sezonie 1993/1994. I kiedy o sukcesie tym – pokazując puchar – przypomniał prowadzący prezentację, były szkoleniowiec bielskiego klubu… zabrał puchar z powrotem. Szybko jednak nieco humorystyczną sytuację skwitował prezes BBTS-u – Piotr Pluszyński, mówiąc: – Spokojnie, zdobędziemy swój puchar!

  Na scenie pojawili się także kibice, którzy wzięli udział w specjalnie przygotowanym quizie. Prowadzący zadawał pytania związane z bielskim klubem, zaś poprawna odpowiedź wiązała się z nagrodą w postaci piłki z autografami całego zespołu. I przyznać trzeba, że choć ta podstawowa, to jednak wiedza jest po stronie kibiców. Każdy z „przepytywanych”, z uśmiechem na twarzy, a także piłką w rękach, opuszczał bowiem estradę. Na koniec, ponownie na scenie zaprezentowała się Aisha i Asteya, zaś Bożydar Iwanow zaprosił wszystkich kibiców na spotkanie z Politechniką Warszawską.
  *DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA PAŹDZIERNIK 2013
  *Kto najwybitniejszym absolwentem śląskich uczelni? [PLEBISCYT DZ]
  *Najpiękniejsze Polki w Kalendarzu Charytatywnym 2014 [ODWAŻNE ZDJĘCIA]
  *Najlepsze przepisy na pyszne dania GOTUJ Z DZIENNIKIEM ZACHODNIM
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama