Ważne
  Bielsko-Biała: Jak bezpiecznie dojechać na cmentarze

  Bielsko-Biała: Jak bezpiecznie dojechać na cmentarze

  RP

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Od 29 października w okolicach bielskich cmentarzy obowiązują zmiany w organizacji ruchu:

  Cmentarz przy ul. Grunwaldzkiej :  Ruch jednokierunkowy na ul. Wita Stwosza (od ul. Grunwaldzkiej do ul. Piastowskiej) oraz na ul. Kossaka (od ul. Piastowskiej do ul. Grunwaldzkiej), na ul. Wita Stwosza dopuszczony prawostronny postój przykrawężnikowy.

  Cmentarz przy ul. Cmentarnej :  Ruch jednokierunkowy na ul. Dawnej (od ul. Zapolskiej do ul. Żywieckiej) oraz na ul. Akademii Umiejętności (od ul. Cmentarnej do ul. Zapolskiej).

  Zmieniono program sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic: Żywieckiej i PCK w sposób umożliwiający wykonanie skrętu w lewo z ul. Żywieckiej w ul. Skłodowskiej (skrócenie czasu trwania światła zielonego dla kierunku od Żywca).

  Cmentarz komunalny przy ul. Karpackiej :  Zakaz ruchu (z wyjątkiem mieszkańców) na ul. Łuczników, zakaz ruchu (bez wyjątków) na ul. Łamanej, zakaz zatrzymywania się po prawej stronie ul. Działowej, jednokierunkowy ruch okrężny na parkingach przy cmentarzu, wjazd na parkingi z ul. Karpackiej wyłącznie na zasadzie skrętu w prawo (od centrum miasta), od Kamienicy zakaz skrętu w lewo w dniach 29.10.2009r. - 2.11.2009r., wykluczenie postoju na placu przed cmentarzem,

  Komunikacja zbiorowa - dodatkowy przystanek MZK do wysiadania w rejonie cmentarza.

  Dodatkowe parkingi:

  - przy budynku Zieleni Miejskiej - dwa, oba dla inwalidów,
  - przy Domu Kultury w Kamienicy - wjazd na parking (jednokierunkowo) od ul. Niwnej, przejazd przez teren OSP, włączenie do ul. Karpackiej (wyłącznie w prawo, w kierunku centrum miasta) wjazdem usytuowanym pomiędzy budynkiem domu kultury, a salą gimnastyczną.

  Zmiany będą obowiązywać do 2 listopada, do godz. 20.00.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama