Ważne
  REGULAMIN PROMOCJI PRENUMERATY Z LAPTOPEM

  REGULAMIN PROMOCJI PRENUMERATY Z LAPTOPEM

  Zdjęcie autora materiału

  Dziennik Zachodni

  1. ORGANIZATOR I CZAS TRWANIA PROMOCJI  1.1. Organizatorem promocji jest Polskapresse Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41, Oddział Prasa Śląska w Sosnowcu, ul. Baczyńskiego 25A, 41-203 Sosnowiec, wydawca Polski Dziennika Zachodniego, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr 2408, o numerze NIP 522-01-03-609, zwana dalej Organizatorem.

  1.2. Promocja trwa od 25.11.2009 do 31.12.2009 roku lub do wyczerpania zapasów.

  2. WARUNKI UCZESTNICTWA W PROMOCJI  2.1. Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich, zamieszkałych na terenie działania kolportażu domowego.

  3. ZASADY PROMOCJI  3.1. Aby zaprenumerować Polskę Dziennik Zachodni i otrzymać laptop edukacyjny należy:
  a) zamówić prenumeratę Polski Dziennika Zachodniego na rok i dokonać wpłaty w wysokości 328 zł za prenumeratę Polski Dziennika Zachodniego. Decyduje data wpływu środków na konto wydawcy - BRE S.A. 78 1140 10 78 0000 2953 5400 1005 z dopiskiem PRENUMERATA wraz z laptopem.
  b) laptop edukacyjny zostanie Państwu dostarczony w terminie 14 dni od daty wpływu płatności na nasze konto bankowe za prenumeratę gazety Polska Dziennik Zachodni.
  c) w przypadku rezygnacji z prenumeraty przed upływem roku, klient zobowiązany będzie do dokonania, za każdy miesiąc zrealizowanej dostawy, dopłaty różnicy pomiędzy ceną prenumeraty miesięcznej, realizowanej na podstawie umowy na czas nieoznaczony a ceną obowiązującą dla prenumerat rocznych z miesięcznym cyklem płatności oraz zapłaty 150zł za poniesione koszty zakupu prezentu przez Wydawcę.

  4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE  4.1. Regulamin niniejszej Promocji jest dostępny w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej www.dziennikzachodni.pl.
  4.2. Na życzenie uczestnika Promocji, po przesłaniu przez niego zaadresowanej zwrotnie koperty ze znaczkiem, Organizator prześle mu kopię regulaminu Promocji.
  4.3. Dokonując zgłoszenia w Promocji, uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Promocji zawarte w niniejszym regulaminie.
  4.4. Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez uczestników Promocji będą przez niego przetwarzane w Polskapresse Sp. z o.o. w Warszawie Oddział Prasa Śląska w Sosnowcu,
  ul. Baczyńskiego 25A, 41-203 Sosnowiec, w celu realizacji promocji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz.926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama