Musioł: Przyszła wiosna, więc zakwitły race

  Musioł: Przyszła wiosna, więc zakwitły race

  Rafał Musioł

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Żyleta została zamknięta na jeden mecz - tak brzmi pierwsza wiosenna (w sensie piłkarskim) decyzja Komisji Ligi. Posiedzenie zostało zwołane w trybie pilnym, ponieważ w piątek w Warszawie kibole doprowadzili do przerwania meczu Legii z Koroną Kielce. Pokaz rac i fajerwerków dodatkowo został ozdobiony transparentem z wymalowanym spalonym samochodem stacji TVN pod hasłem „Sorry, taki mamy klimat”.
  Rafał Musioł

  Rafał Musioł ©arc.

  Dodatkowe sankcje wobec klubu może wyciągnąć wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski.

  Krótko mówiąc: przyszła wiosna i znów na wierzch wychodzą wszystkie brudy powiązane - czy się to prowadzącej rozgrywki spółce podoba czy nie - z ligowymi rozgrywkami. Legia za swoich tzw. fanów systematycznie płaci kolosalne kwoty kar, w Bydgoszczy trwa prawdziwa wojna właściciela klubu z atakującymi go (na razie?) tylko za pośrednictwem mediów społecznościowych i transparentów szalikowcami, w Lubinie nie opadł jeszcze kurz po fizycznych napaściach na piłkarzy, a o tym jak wyglądają podróże środkami komunikacji publicznej w dniach meczów wiedzą nie tylko pechowi współpasażerowie kiboli.


  Tych i wielu innych zdarzeń nie przykryje patriotyczno-religijna otoczka, jaką cynicznie próbuje się wyprodukować w czasie kibicowskich pielgrzymek na Jasnej Górze i w mediach wyraźnie powiązanych z jedną z politycznych opcji.  *SOCZI 2014 - IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - RELACJE, ZDJĘCIA, CIEKAWOSTKI
  *Najlepsze studniówki 2014 w woj. śląskim ZDJĘCIA + GŁOSOWANIE
  *TVP ABC I TV TRWAM NA MULTIPLEKSIE. Jak odbierać, jak przeprogramować dekoder?
  *Tak kochają tylko Ślązacy ŚLĄSKI SŁOWNIK MIŁOSNY

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama