Projektant Mariusz Przybylski: Staram się łączyć ze sobą...

  Projektant Mariusz Przybylski: Staram się łączyć ze sobą skrajności. Bawienie się nimi to moje DNA

  Ola Szatan

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Mariusz Przybylski pokazał swoją nową kolekcję podczas jesiennej edycji Silesia Fashion Day, która w sobotę odbyła się w Pałacu Młodzieży w Katowicach.
  1/2
  przejdź do galerii

  Mariusz Przybylski pokazał swoją nową kolekcję podczas jesiennej edycji Silesia Fashion Day, która w sobotę odbyła się w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Pokaz bardzo spodobał się zgromadzonej publiczności ©Arkadiusz Ławrywianiec

  Najpierw ubrał Sebastiana Karpiela-Bułeckę w spódnicę. Rok temu w jego ubraniach solową płytę promował Dawid Podsiadło. A swoją przygodę z modą projektant Mariusz Przybylski rozpoczął od szafy... dziadka
  W sobotę zaprezentował pan swoją kolekcję podczas jesiennej edycji Silesia Fashion Day. Na scenie wyszło perfekcyjnie, a jak wygląda pokaz od tej zakulisowej strony? Jest duży stres czy raczej spokój?
  Zawsze jest mały stres, ale bardzo pozytywny i potrzebny, aby całość wyszła zgodnie z planem. Ale tutaj mieliśmy odpowiednią ilość czasu, wszystko było bardzo profesjonalnie przygotowane, dziewczyny i panowie sprawnie się przebierali... Jestem zadowolony z efektu. Zwłaszcza że to moja pierwsza wizyta na Śląsku. I mam nadzieję, że nie ostatnia (śmiech).

  ZOBACZ KONIECZNIEl
  FOTORELACJA I WIDEO Z SILESIA FASHION DAY 2014 W KATOWICACH


  Śląsk jest modny pana zdaniem?
  To był zaledwie jeden dzień obserwacji, szczególnie młodych ludzi, bo z nimi głównie miałem do czynienia. Ale na tej podstawie mogę stwierdzić, że wyglądają bardzo fajnie, modnie. I nie ma żadnej różnicy między Warszawą a Katowicami.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo