Gwiazdy showbiznesu grały w golfa w Siemianowicach [ZDJĘCIA]

  Gwiazdy showbiznesu grały w golfa w Siemianowicach [ZDJĘCIA]

  Kasia Pachelska

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Gwiazdy showbiznesu grały w golfa w Siemianowicach [ZDJĘCIA]
  1/12
  przejdź do galerii

  ©Marzena Bugała

  Takiego nagromadzenia gwiazd showbiznesu na jednym kilometrze kwadratowym dawno na Śląsku nie było. W niedzielę słynni polscy aktorzy i sportowcy uczestniczyli w Siemianowicach Śląskich w turnieju golfowym Silesia Business&Life Golf Cup Event.
  Ile zrobiłeś? To pytanie można było najczęściej usłyszeć po zakończeniu wczorajszego turnieju Silesia Business&Life Golf Cup Event na polu golfowym w Siemianowicach Śląskich. To takie golfowe: Jak ci poszło?. Mariusz Czerkawski, były hokeista, a od kilku lat zapalony golfista, zrobił 89. - Bywało lepiej - podsumował krótko swój wynik.

  ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z TURNIEJU GOLFOWEGO. KTÓRY GRACZ BYŁ NAJLEPIEJ UBRANY?

  Oprócz Czerkawskiego, do Siemianowic Śląskich zjechało wielu celebrytów, głównie sportowców i artystów, ale też śmietanka biznesowa z całego Śląska. Ci, którzy nie wzięli udziału w turnieju, relaksowali się obserwując grających lub sami próbowali trafić w piłkę pod okiem instruktorów. Sprzyjała temu piękna pogoda i morze zieleni otaczająca klub golfowy.

  W Siemianowicach zauważyliśmy m.in. Tomasza Iwana, Radosława Majdana, Kubę Błaszczykowskiego, Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka, Ireneusza Bieleninika, Marcina Dańca, Krzysztofa Skibę. Większość z nich jedynie pozowała do zdjęć z kijem golfowym, a ich uderzenia kończyły się zwykle jękiem zawodu i kretem - czyli wyrwanym płatem trawy.

  Zobacz, jak grali celebryci  - Proszę tego nie nagrywać - śmiał się po kolejnym złym uderzeniu bramkarz Radosław Majdan, ubrany w koszulkę w paski i białe spodnie, modnie zawinięte przy kostkach.

  Jednak wystarczyło kilka prób i zmiana ręki (okazało się, że piłkarz jest leworęczny), by posłał piłkę na odległość kilkudziesięciu metrów.

  - Ma chłopak smykałkę - ocenił fachowym okiem Mariusz Nicz, członek zarządu Śląskiego Klubu Golfowego, sam grający już od 8 lat. Radziu Majdan może się uczyć gry od kolegi po fachu - Jurka Dudka, który często jest widywany na polu golfowym pod Madrytem.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama