Koncert Guns N'Roses w Rybniku: Czekają nas atrakcje [WIDEO]

  Koncert Guns N'Roses w Rybniku: Czekają nas atrakcje [WIDEO]

  Ola Szatan

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Niesamowite atrakcje czekają nas już 11 lipca na stadionie miejskim w Rybniku. Do koncertu Guns N' Roses pozostało zaledwie 2,5 tygodnia.
  Z pewnością nie można powiedzieć o nich, że są nudnym zespołem. Legendarna amerykańska grupa Guns N' Roses nadal doskonale wie, co to znaczy prawdziwy rock'n'roll.

  CZYTAJ KONIECZNIE:
  Akcja fanów: Niech każdy przyniesie róże!
  Rybnik powita Gunsów ogromną flagą


  Axl Rose razem ze swoją ekipą potrafi pojawić się na scenie z 1,5-godzinnym opóźnieniem i kończyć koncert, gdy na zegarze jest już godzina 2.00 w nocy, nie zaprzątając sobie głowy tym, że cisza nocna już dawno obowiązuje. Ale jak już wejdzie na scenę, to zdarza mu się spędzać na niej nawet 3 godziny, grając naszpikowany przebojami koncert, składający się z ponad 20 utworów, stanowiących przekrój bogatej, wieloletniej kariery.

  ZOBACZ, co przytrafiło się Axlowi w czasie koncertu
  Show dla 15 tysięcy fanów  Niewykluczone, że właśnie takie atrakcje czekają nas już 11 lipca na stadionie miejskim w Rybniku. Do koncertu Guns N' Roses (który będzie drugim w historii tej kapeli występem w Polsce) pozostało dokładnie 2,5 tygodnia. Organizatorzy spodziewają się 15 tysięcy fanów z całej Polski (i nie tylko, bo zamówienia na bilety zostały też wysłane z okolicznych krajów).

  Przed "Gunsami" zagrają aż cztery supporty, zespoły: Symetria, Bloo, Chemia oraz Złe Psy - formacja Andrzeja Nowaka, który do Rybnika przyjedzie z gościem specjalnym, Tomkiem Karolakiem. Aktor, który na co dzień śpiewająco gra w spektaklach, serialach oraz filmach, tym razem objawi swój talent wokalny.

  Ale nawet tak imponująca ilość "rozgrzewaczy" nie będzie w stanie przysłonić tego, co najważniejsze i na co wszyscy najbardziej czekają, czyli show Axla i jego spółki.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama