Sport

    Sportowy weekend w TV pod znakiem zimy. Ale w sobotę...

    Sportowy weekend w TV pod znakiem zimy. Ale w sobotę półfinał Agnieszki Radwańskiej

    MAC

    Głos Wielkopolski

    Aktualizacja:

    Głos Wielkopolski

    Relacje z mistrzostw świata w biathlonie oraz w narciarstwie alpejskim to najważniejsze wydarzenia podczas sportowego weekendu telewizyjnego. W sobotnie popołudnie Agnieszka Radwańska w półfinale turnieju w Dausze zmierzy się z Wiktorią Azarenką (godz. 16, TVP 2 i TVP Sport). Finał w niedzielę o 15, miejmy nadzieję, że także z udziałem tenisistki z Krakowa.
    Sympatycy Justyny Kowalczyk czekają na jej start w Pucharze Świata. Zawody w Davos będą ostatnimi przed mistrzostwami świata. Jednak konkurencje rozgrywane w sobotę i niedzielę nie są najmocniejszą stroną biegaczki z Kasiny Wielkiej.

    Borussia Dortmund z trzema Polakami w składzie w sobotę o godz. 18.30 zagra z Eintrachtem Frankfurt. Jest szans na kolejne trzy punkty w rozgrywkach Bundesligi.

    TENIS


    Turniej WTA w Doha, pierwszy mecz półfinałowy Azarenka - Radwańska, sobota, godz.16, TVP 2 i TVP Sport, drugi mecz półfinałowy S. Williams - Szarapowa, sobota, godz. 18 TVP Sport; mecz finałowy, niedziela, godz. 15, TVP Sport.

    NARCIARSTWO ALPEJSKIE


    Mistrzostwa świata, Schladming, slalom kobiet, sobota, godz.9.45 (I przejazd), 13.15 (II przejazd), TVP Sport i Eurosport; slalom mężczyzn, niedziela, godz.9.45 (I przejazd), 13.15 (IIprzejazd), TVPSport i Eurosport.

    BIATHLON


    Mistrzostwa świata, Nove Mesto, sztafeta mężczyzn, sobota, godz.15, TVP Sport i Eurosport, bieg kobiet ze startu wspólnego, niedziela, godz.11.45 TVP Sport i Eurosport, bieg mężczyzn ze startu wspólnego, niedziela, godz. 14.45 TVP Sport i Eurosport.


    BIEGI NARCIARSKIE


    Puchar Świata w Davos, sprint mężczyzn i kobiet techniką dowolną, sobota, godz. 11.35 TVP 2 i 11.30 Eurosport, 10 km kobiet techniką dowolną, niedziela, godz.10.45 TVP 2 i Eurosport, 15 km mężczyzn techniką dowolną, niedziela, godz.15.45 Eurosport.

    SKOKI NARCIARSKIE


    Puchar Świata w Oberstdorfie, konkurs indywidualny, sobota, godz.17 TVP 1 i 16.45 Eurosport, konkurs drużynowy, niedziela, godz. 17 TVP 1 i Eurosport.

    PIŁKA NOŻNA


    Liga niemiecka, Bayer 04 Leverkusen - FC Augsburg, sobota, godz.15.30, Eurosport 2, Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt, sobota, godz.18.30, Eurosport 2, 1FC Nurnberg - Hannover 96, niedziela, godz.15.30 Eurosport 2, TSG 1899 Hoffenheim - VfB Stuttgart, niedziela, godz.17.30, Eurosport 2.

    Liga angielska, Sunderland AFC - Arsenal Londyn, sobota, godz.12.55, Canal+ Gol, Liverpool FC - Swansea City, niedziela, godz.15.55, Canal+ Sport.

    Liga francuska, Olympique Marseille - FC Valenciennes, sobota, godz.16.55, Canal+ Sport, Girondins Bordeaux - Olympique Lyon, niedziela, godz.13.55, Canal+ Sport, FC Sochaux - Paris Saint-Germain, niedziela, godz.20.55, Canal+ Gol.
    Liga hiszpańska, Malaga CF - Athletic Bilbao, sobota, godz. 17.55, Canal+ Gol, Granada CF - FC Barcelona, sobota, godz.19.55, Canal+ Gol, Real Valladolid - Atletico Madryt, niedziela, godz.18.55, Canal+ Sport, Real Madryt - Rayo Vallecano, niedziela, godz.20.55, Canal+ Sport.

    Liga włoska, AS Roma - Juventus Turyn, sobota, godz.20.40, nSport, AC Fiorentina - Inter Mediolan, niedziela, godz.20.40, nSport.
    Liga holenderska, Twente Enschede - Willem II Tilburg, sobota, godz. 18.45, Polsat Sport Extra, PSV Eindhoven - FC Utrecht, sobota, godz.20.45, Polsat Sport Extra, RKC Waalwijk - Ajax Amsterdam, niedziela, godz.16.30, Polsat Sport Extra.

    Liga portugalska, Benfica Lizbona - Académica Coimbra, niedziela, godz.21.15, Orange Sport.

    Gala “Piłki Nożnej", sobota, godz. 20, Polsat Sport.

    PIŁKA RĘCZNA


    Liga Mistrzów mężczyzn, VIVE Targi Kielce - Chambéry Savoie Handball, sobota, godz.17, Polsat Sport, FC Barcelona Intersport - HC Croatia Osiguranje Zagrzeb, sobota, godz.16.15, Polsat Sport Extra, Montpellier Agglomeration HB - Czechowskie Niedźwiedzie, niedziela, godz.19, Polsat Sport Extra, THW Kiel - MKB Veszprém, niedziela, godz.21, Polsat Sport Extra.

    SIATKÓWKA
    PlusLiga mężczyzn, I runda play-off, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Politechnika Warszawska, sobota, godz.14.30, Polsat Sport, I runda play off, Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów, niedziela, godz.14.30, Polsat Sport.

    KOSZYKÓWKA
    NBA All Star Weekend,konkursy, sobota/niedziela, godz.2.15, Canal+ Sport, mecz Gwiazd niedziela/poniedziałek, godz.1.30, Canal+ Sport.


    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela Ekstraklasy

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama