Drost: Wiosna idzie! Prezesi Karpackiej Spółdzielni...

  Drost: Wiosna idzie! Prezesi Karpackiej Spółdzielni Mieszkaniowej budzą się ze snu

  Jacek Drost

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Hurra! Panowie z Zarządu Karpackiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielsku-Białej obudzili się z zimowego snu. Nie bujam. A jak już się obudzili, to czym prędzej zabrali się do roboty, żeby przypadkiem nikt nie pomyślał, że zbijają bąki, a pensje na ich kontach to prezent od Świętego Mikołaja.
  Drost: Wiosna idzie! Prezesi Karpackiej Spółdzielni Mieszkaniowej budzą się ze snu

  ©arc.

  Uraczyli więc mieszkańców specjalnymi ulotkami, w których przypomnieli ludziom, żeby pod żadnym pozorem nie... odśnieżali samochodów przy włączonych silnikach, bo grozi za to mandat. Cóż za gospodarze, cóż za troska, chciałoby się rzec, ale...

  Sęk w tym, że co najmniej od soboty nad Białą mrozu nie uraczysz, temperatury stoją w lekkim plusie, śniegu tyle co kot napłakał. No, po prostu w Beskidach odwilż mamy.

  Nic dziwnego, że jak mieszkańcy zobaczyli owe napomnienie prezesów, to zaczęli różnie reagować. Jedni zrywali boki. Drudzy ze zdumienia przecierali oczy. Jeszcze inni pukali się w czoło. A nie brakowało i takich, którzy czym prędzej chwycili za kalendarze, by sprawdzić, jaka jest data, bo zdawało im się, że coś - na przykład tegoroczną zimę - to najzwyczajniej przegapili. Nic z tych rzeczy - w kalendarzu jak byk stało: 26 lutego, a nie np. 1 kwietnia. Ani mniej, ani więcej. Do Dnia Wagarowicza nie został nawet miesiąc.

  Kiedy spytałem wiceprezesa Karpackiej Piotra Szalbota, co tak wyskoczyli z tym odśnieżaniem akurat teraz, skoro wios-nę mamy za pasem, wyjaśnił tak po gospodarsku, iż nie wolno odśnieżać przy włączonym silniku, bo spaliny lecą innym na okna. Dodał, że zaapelowali do mieszkańców o stosowanie się jeszcze do kilku innych rzeczy, po czym skwitował filozoficznie: "Lepiej późno niż wcale".

  No tak. Też uważam, że lepiej, iż prezesi Karpackiej obudzili się teraz niż na przykład w maju lub czerwcu, bo to dopiero byłyby jaja.

  Jacek Drost
  dyrektor oddziału Bielsko

  *Nowe egzaminy na prawo jazdy 2013 [RANKING SZKÓŁ JAZDY]
  *Nowe egzaminy na prawo jazdy 2013 [ZOBACZ WIDEOTESTY]
  *STUDNIÓWKA 2013: Zobacz najpiękniejsze dziewczyny [SUPERFOTKI]
  *Sześć pomysłów na zmianę wizerunku Górnego Śląska [ZOBACZ I SKOMENTUJ]

  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ałtor

   rebo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 14 / 4

   podpis pod artykułem:
   Jacek Drost
   dyrektor oddziału Bielsko

   a nie wystarczy samo imię i nazwisko, czyżby kompleksy i niedowartościowanie?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Jak wziąć ulotkę w swoje ręce.

   firiduri (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 24 / 8

   Raczej Pan Jacek, razem z mieszkańcami, powinien udać się na zebranie w swojej spółdzielni i wytargać prezesa za uszy, bo ten marnuje pieniądze spółdzielców, niż pisać artykuł do DZ, który nic nie...rozwiń całość

   Raczej Pan Jacek, razem z mieszkańcami, powinien udać się na zebranie w swojej spółdzielni i wytargać prezesa za uszy, bo ten marnuje pieniądze spółdzielców, niż pisać artykuł do DZ, który nic nie jest w stanie zmienić.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama