Pielgrzymka kobiet do Piekar 2013: Zmiany w organizacji...

  Pielgrzymka kobiet do Piekar 2013: Zmiany w organizacji ruchu

  Agnieszka Strzelczyk

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Pielgrzymka kobiet do Piekar 2013 wiąże się jak zawsze ze zmiana organizacji ruchu. W tym dniu nastąpi zmiana kursów autobusów i zamknięta zostanie ulica Bytomska.
  Autobusy przed Pielgrzymką kobiet do Piekar 2013:
  Linie autobusowe nr 5, 73, 114, 164, 264 oraz 185 i 192 pojadą innymi trasami. Będą one w obydwu kierunkach przebiegać ulicami: Bytomską, Ziętka i Jana Pawła II. Linia nr 700 kursować będzie ulicami Bytomską, Ziętka, Jana Pawła II i dalej po stałej trasie. Autobusy linii 164 i 264, w godzinach od 7.00 do 18.00, nie będą obsługiwać przystanków w rejonie osiedla Wyzwolenia.
  Trasa linii 780 przerwana zostaje na osiedlu Wieczorka (kursować będzie w relacji Tarnowskie Góry Stare Tarnowice, Ośrodek Rehabilitacji Repty – Piekary Śląskie os. Wieczorka). Objazdy będą obowiązywały od godz. 7.00 do 18.00.

  W dniu pielgrzymki obowiązywał będzie zakaz poruszania się pojazdów na ul. Bytomskiej (poza samochodami uprzywilejowanymi służb), na odcinku od skrzyżowania z ul. Ziętka do skrzyżowania z ul. Jana Pawła II w godz. od 7.00 do 17.30.

  Pielgrzymka kobiet do Piekar 2013 [PLAN]

  Parkingi będą usytuowane w trzech miejscach: na ul. Miarki – samochody osobowe, ul. Chopina (strona prawa, jadąc od ul. Pod Lipami) – autokary, parking przy Kopcu Wyzwolenia – autokary i samochody osobowe.

  W trakcie trwania pielgrzymki będą też obowiązywały ograniczenia w handlu. Zakaz handlu, wzorem ubiegłych lat, obowiązywał będzie przy ul. Bytomskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Pod Lipami do skrzyżowania z ul. generała Ziętka  *Długoterminowa prognoza pogody na sierpień 2013 ZOBACZ MAPY I WIDEO
  *Topless czy w bikini? Co wypada w czasie upałów? ZOBACZ ZDJĘCIA
  *Śląska Wenus jak Wenus z Milo! Archeologiczna sensacja spod Raciborza [ZDJĘCIA]
  *Radni z woj. śląskiego to milionerzy! [OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE]
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama