Plebiscyt Sportowiec Roku 2016: WYNIKI NA 11.01.2017....

  Plebiscyt Sportowiec Roku 2016: WYNIKI NA 11.01.2017. Finałowe głosowanie

  Tomasz Kuczyński

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Emilia Kozioł z KS Orient Łazy prowadzi w kategorii Mlodzieżowy Sportowiec Roku 2016.

  Emilia Kozioł z KS Orient Łazy prowadzi w kategorii Mlodzieżowy Sportowiec Roku 2016. ©ARC

  Trwa finałowe głosowanie wojewódzkie w Plebiscycie Dziennika Zachodniego Sportowiec, Trener i Drużyna Roku 2016. Zobacz kto prowadzi.
  Emilia Kozioł z KS Orient Łazy prowadzi w kategorii Mlodzieżowy Sportowiec Roku 2016.

  Emilia Kozioł z KS Orient Łazy prowadzi w kategorii Mlodzieżowy Sportowiec Roku 2016. ©ARC

  Od czwartku 5 stycznia trwa głosowanie finałowe Plebiscytu Dziennika Zachodniego Sportowiec, Trener i Drużyna Roku 2016. Do tej pory można było głosować tylko za pomocą SMS-ów. Teraz głosowanie odbywa się też poprzez naszą stronę internetową i przez Facebooka. SMS-owe głosowanie potrwa do 27 stycznia, natomiast poprzez „kliki” i Facebooka do 20 stycznia, do godz. 11.59. Jeden SMS przeliczany jest na 10 głosów, a głos oddany przez Facebooka oznacza trzy głosy „tradycyjne”.
  Dorobek z eliminacji powiatowych przeszedł do wojewódzkiego głosowania finałowego. Wszystkie szczegóły głosowania oraz listę kandydatów, którzy weszli do finału wojewódzkiego znaleźć można w internecie na stronie dziennikzachodni.pl/sportowiec

  Pierwszy raz wybieramy też Młodzieżowego Sportowca Roku, Młodzieżowego Trenera Roku oraz Animatora Sportu Młodzieżowego.

  GŁOSUJ!

  Jak sytuacja wygląda obecnie? O miano Sportowca Roku 2016 rywalizuje 61 kandydatów. Prowadzi piłkarz MKS-u Myszków Piotr Nowakowski. Druga jest zapaśniczka MOS CSiR Dąbrowa Górnicza - Jowita Wrzesień.

  45 kandydatów awansowało do finałowego głosowania na Trenera Roku 2016. Na razie na rywali z góry spogląda Bartosz Mizia, trener piłkarzy Górnika Sosnowiec. Drugi jest Tomasz Byjos, trener Karate Shotokan w KS Ronin Dąbrowa Górnicza.

  36 ekip ma szansę wygrania Plebiscytu w kategorii Drużyna Roku 2016. Na prowadzeniu jest grupa rowerowa Team Jaworzno.

  Wielką popularnością cieszy się głosowanie na Młodzieżowego Sportowca Roku 2016. To świadczy o tym, że nasz pomysł, aby wprowadzić taką kategorię okazał się strzałem w dziesiątkę. Sukcesy sportu dzieci i młodzieży zasługują na docenienie, a często mają problem z przebiciem się do mediów... W finałowym głosowaniu mamy 58 młodych sportowców.

  Największą popularnością może się pochwalić Emilia Kozioł z KS Orient Łazy (na zdjęciu) - ubiegłoroczna mistrzyni świata juniorów w taekwondo w angielskim Birmingham.

  W finałowym wyścigu w kategorii Młodzieżowa Drużyna Roku 2016 bierze udział 40 ekip. Wczoraj prowadził zespół piłki nożnej juniorek młodszych TS ROW Rybnik, który został mistrzem Śląska i awansował do Centralnej Ligi Juniorek.

  Animatorem Sportu Młodzieżowego minionego roku ma szansę zostać 38 kandydatów, którzy weszli do finałowego głosowania. Na prowadzeniu jest Damian Hnida, trener koszykówki w Olimpii Wodzisław.

  Wszystkich finalistów już teraz zapraszamy na uroczystą Galę podsumowującą wyniki Plebiscytu, która odbędzie się 8 lutego w hali AWF Katowice. 31 stycznia w siedzibie Dziennika Zachodniego zbierze się Kapituła Plebiscytu, aby zatwierdzić wyniki głosowania. Kapituła przyzna też swoje tytuły w kategoriach Sportowiec, Trener i Drużyna Roku 2016 DZ. W składzie Kapituły jest m.in. czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym - Robert Korzeniowski, który ma zaszczycić swą obecnością plebiscytową Galę. Rok temu do Katowic na spotkanie z Laureatami Plebiscytu przyjechała Otylia Jędrzejczak, która również brała udział w pracach Kapituły.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama