- Materiały są uporządkowane według numerów w głosowaniu przypisanych poszczególnym Sołtysom.
- Aby pobrać plakat, wystarczy odnaleźć kandydata w tabeli poniżej i kliknąć na nazwę wybranego projektu.
- Projekt otworzy się w oknie przeglądarki. Należy zapisać ją na swoim urządzeniu (na komputerze: prawy klawisz myszki -> Zapisz obraz jako...)
- Plakaty można zawiecić na stronie sołectwa, gminy lub innych zaprzyjaźnionych stronach www, lub wydrukować i wyeksponować na terenie miejscowości, wsi, można je również wydrukować w formacie ulotek do rozdania mieszkańcom wsi
- Plakaty można również zamieszczać na Facebooku na prywatnych profilach, fanpage'ach i stronach www.
- Wybierz dobrą godzinę publikacji posta. To powinien być czas, w którym wielu Twoich znajomych lub fanów zagląda na Facebooka.
- Publikując post na Facebooku napisz w nim kilka słów zachęcających do głosowania. Poproś o lajkowanie, udostępnianie i komentowanie posta. Później odpowiadaj na komentarze - dzięki temu Twój post wyświetli się u większej liczby znajomych lub fanów.
- Najlepszym i najskuteczniejszym działaniem na Facebooku jest utworzenie Wydarzenia dotyczącego udziału w plebiscycie i zaproszenie wszystkich znajomych lub fanów.
- Jeśli w tabeli brakuje materiałów dla Ciebie lub jeśli chcesz wprowadzić jakieś poprawki albo zamówić projekt w innej wersji napisz na [email protected]
401 | Andrzej Jachimczak, Starokrzepice, Gmina Krzepice | Plakat |
402 | Ewa Chwałowska, Zajączki Drugie, Gmina Krzepice | Plakat |
403 | Barbara Pilarz, Zajączki Pierwsze, Gmina Krzepice | Plakat |
404 | Jacek Nicpoń, Albertów, Gmina Lipie | Plakat |
405 | Zdzisław Buła, Brzózki, Gmina Lipie | Plakat |
406 | Jacek Nicpoń, Chałków, Gmina Lipie | Plakat |
407 | Iwona Głąb, Danków, Gmina Lipie | Plakat |
408 | Andrzej Patyk, Giętkowizna, Gmina Lipie | Plakat |
409 | Juliusz Leszczyna, Grabarze, Gmina Lipie | Plakat |
410 | Jan Podsiadło, Julianów, Gmina Lipie | Plakat |
411 | Maria Gworys, Kleśniska, Gmina Lipie | Plakat |
412 | Mariusz Widera, Lindów, Gmina Lipie | Plakat |
413 | Jacek Majchrzak, Lipie, Gmina Lipie | Plakat |
414 | Waldemar Trocha, Napoleon, Gmina Lipie | Plakat |
415 | Ryszard Kotala, Natolin, Gmina Lipie | Plakat |
416 | Monika Mirowska, Parzymiechy, Gmina Lipie | Plakat |
417 | Mirosław Klimaszewski, Rębielice Szlacheckie, Gmina Lipie | Plakat |
418 | Małgorzata Matyszczak, Rozalin, Gmina Lipie | Plakat |
419 | Ewelina Kamieniecka, Stanisławów, Gmina Lipie | Plakat |
420 | Bożena Kotas, Szyszków, Gmina Lipie | Plakat |
421 | Kinga Bernaś, Wapiennik, Gmina Lipie | Plakat |
422 | Anna Szyszka, Zbrojewsko, Gmina Lipie | Plakat |
423 | Stanisław Wieczorek, Zimnowoda, Gmina Lipie | Plakat |
424 | Barbara Janic, Iwanowice-Naboków, Gmina Opatów | Plakat |
425 | Andrzej Schön, Iwanowice Duże, Gmina Opatów | Plakat |
426 | Jan Ślusarczyk, Iwanowice Małe, Gmina Opatów | Plakat |
427 | Tomasz Macherzyński, Opatów, Gmina Opatów | Plakat |
428 | Stanisław Olszewski, Waleńczów, Gmina Opatów | Plakat |
429 | Jerzy Grzeliński, Wilkowiecko, Gmina Opatów | Plakat |
430 | Ryszard Kotas, Złochowice, Gmina Opatów | Plakat |
431 | Piotr Ślusarczyk, Zwierzyniec Drugi, Gmina Opatów | Plakat |
432 | Henryka Sitek, Zwierzyniec Pierwszy, Gmina Opatów | Plakat |
433 | Tadeusz Żyta, Aleksandrów, Gmina Panki | Plakat |
435 | Mariusz Rudnik, Jaciska, Gmina Panki | Plakat |
436 | Antoni Ślusarczyk, Janiki, Gmina Panki | Plakat |
437 | Leonard Kupka, Kałmuki, Gmina Panki | Plakat |
438 | Halina Gmyrek, Kawki, Gmina Panki | Plakat |
439 | Jerzy Parkitny, Konieczki, Gmina Panki | Plakat |
440 | Krzysztof Sroka, Koski Drugie, Gmina Panki | Plakat |
441 | Bożena Skwara, Kostrzyna i Kotary, Gmina Panki | Plakat |
442 | Danuta Brzęczek, Panki, Gmina Panki | Plakat |
443 | Stanisław Kozak, Praszczyki, Gmina Panki | Plakat |
444 | Anna Musiel, Zwierzyniec Trzeci, Gmina Opatów | Plakat |
445 | Krzysztof Sroka, Żerdzina, Gmina Panki | Plakat |
446 | Aleksy Mandat, Annolesie, Gmina Popów | Plakat |
447 | Jacek Leszczyński, Antonie, Gmina Popów | Plakat |
448 | Beata Praszczyk, Brzózki, Gmina Popów | Plakat |
449 | Waldemar Randak, Dąbrowa i Dąbrówka, Gmina Popów | Plakat |
450 | Michal Kuc, Florianów, Gmina Popów | Plakat |
451 | Konstanty Makles, Kamieńszczyzna, Gmina Popów | Plakat |
452 | Sławomir Stachera, Kule, Gmina Popów | Plakat |
453 | Jacek Leszczyński, Lelity, Gmina Popów | Plakat |
454 | Aleksy Mandat, Marianów, Gmina Popów | Plakat |
455 | Mirosław Idzikowski, Nowa, Gmina Popów | Plakat |
456 | Jacek Leszczyński, Płaczki, Gmina Popów | Plakat |
457 | Janusz Krawczyk, Popów, Gmina Popów | Plakat |
458 | Adam Radek, Rębielice Królewskie, Gmina Popów | Plakat |
459 | Waldemar Randak, Smolarze, Gmina Popów | Plakat |
460 | Kazimierz Strugacz, Wąsosz Dolny, Gmina Popów | Plakat |
461 | Barbara Błachowicz, Wąsosz Górny, Gmina Popów | Plakat |
462 | Józef Kowalski, Więcki, Gmina Popów | Plakat |
463 | Waldemar Randak, Wrzosy, Gmina Popów | Plakat |
464 | Edmund Borecki, Zawady, Gmina Popów | Plakat |
465 | Gabriel Badura, Zbory, Gmina Popów | Plakat |
466 | Tadeusz Dymarek, Antonów, Gmina Przystajń | Plakat |
468 | Józef Chrzęstek, Bór Zajaciński, Gmina Przystajń | Plakat |
469 | Edward Chamela, Brzeziny, Gmina Przystajń | Plakat |
470 | Jolanta Brodziak, Dąbrowa, Gmina Przystajń | Plakat |
471 | Jadwiga Jelonek, Górki, Gmina Przystajń | Plakat |
472 | Ryszard Chrzęstek, Kamińsko, Gmina Przystajń | Plakat |
473 | Elżbieta Krawczyk, Kostrzyna, Gmina Przystajń | Plakat |
474 | Krzysztof Zawierucha, Kuźnica Nowa, Gmina Przystajń | Plakat |
475 | Halina Habrajska, Kuźnica Stara, Gmina Przystajń | Plakat |
476 | Longina Kierat, Ługi-Radły, Gmina Przystajń | Plakat |
477 | Aleksandra Paliwoda, Mrówczak, Gmina Przystajń | Plakat |
478 | Stanisław Kwaśny, Podłęże Szlacheckie, Gmina Przystajń | Plakat |
479 | Dariusz Kulej, Przystajń, Gmina Przystajń | Plakat |
480 | Stanisław Koziński, Siekierowizna, Gmina Przystajń | Plakat |
481 | Andrzej Lizurej, Stany, Gmina Przystajń | Plakat |
482 | Zbigniew Marczak, Wilcza, Góra Gmina | Plakat |
483 | Sławomir Olczyk, Wrzosy, Gmina Przystajń | Plakat |
484 | Halina Szleper, Bieżeń, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
485 | Bogumiła Bejm, Borowe, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
486 | Barbara Bogus, Bór Zapilski, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
487 | Wiesława Włóczyk, Brzezinki, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
488 | Witold Matyja, Czarna, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
489 | Jan Knop, Długi Kąt, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
490 | Joanna Parkitna, Golce, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
491 | Sylwester Kęsy, Grodzisko, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
492 | Jacek Praszczyk, Hutka, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
493 | Danuta Smusz, Jezioro, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
494 | Zofia Szczepanik, Kalej, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
495 | Leszek Matyja, Klepaczka, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
496 | Krzysztof Kmieć, Kuleje, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
497 | Małgorzata Paruzel, Nowiny, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
498 | Monika Sowińska, Pierzchno, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
499 | Stefan Pytel, Piła, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
500 | Katarzyna Lisek, Piła, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
501 | Zofia Warnel, Puszczew, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
502 | Henryk Brzezicha, Szarlejka, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
503 | Danuta Oziębała, Truskolasy, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
504 | Zbigniew Wach, Węglowice, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
505 | Tomasz Kała, Wręczyca Mała, Gmina Wielka | Plakat |
506 | Robert Broś, Wręczyca Wielka, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
507 | Damian Banasiak, Wydra, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
508 | Jan Matuszczyk, Zamłynie, Gmina Wręczyca Wielka | Plakat |
509 | Róża Lipka, Dębowa Góra, Gmina Boronów | Plakat |
510 | Krystyna Nowak, Grojec, Gmina Boronów | Plakat |
511 | Iwona Wysocka, Hucisko, Gmina Boronów | Plakat |
512 | Bronisława Kulisz, Zumpy, Gmina Boronów | Plakat |
513 | Teresa Królik, Ciasna, Gmina Ciasna | Plakat |
514 | Dariusz Czapla, Dzielna, Gmina Ciasna | Plakat |
515 | Grażyna Gała, Glinica, Gmina Ciasna | Plakat |
516 | Bernadeta Skowronek, Jeżowa, Gmina Ciasna | Plakat |
517 | Brygida Pietrucha, Molna, Gmina Ciasna | Plakat |
518 | Marcin Wasyliszyn, Panoszów, Gmina Ciasna | Plakat |
519 | Julian Werner, Sieraków Śląski, Gmina Ciasna | Plakat |
520 | Teresa Kozala, Wędzina, Gmina Ciasna | Plakat |
521 | Henryk Pietrucha, Zborowskie, Gmina Ciasna | Plakat |
522 | Krystyna Loose, Braszczok, Gmina Herby | Plakat |
523 | Józef Kozielski, Chwostek, Gmina Herby | Plakat |
524 | Joanna Imiołczyk, Hadra, Gmina Herby | Plakat |
525 | Grażyna Nierobiś, Herby, Gmina Herby | Plakat |
526 | Małgorzata Banduch, Kalina, Gmina Herby | Plakat |
527 | Joanna Imiołczyk, Kierzki, Gmina Herby | Plakat |
528 | Lidia Krawczyk, Kolonia Lisów, Gmina Herby | Plakat |
529 | Małgorzata Sobol, Łebki, Gmina Herby | Plakat |
530 | Joanna Imiołczyk, Mochała, Gmina Herby | Plakat |
531 | Elżbieta Machoń, Olszyna, Gmina Herby | Plakat |
532 | Grażyna Nierobiś, Pietrzaki, Gmina Herby | Plakat |
533 | Krystyna Loose, Tanina, Gmina Herby | Plakat |
534 | Genowefa Wieczorek, Droniowice, Gmina Kochanowice | Plakat |
535 | Benedykt Szymański, Harbułtowice, Gmina Kochanowice | Plakat |
536 | Anna Kokot, Jawornica, Gmina Kochanowice | Plakat |
537 | Kamil Kasperek, Kochanowice, Gmina Kochanowice | Plakat |
538 | Gabriela Swierc, Kochcice, Gmina Kochanowice | Plakat |
539 | Marian Widera, Lubecko, Gmina Kochanowice | Plakat |
540 | Róża Grzechac, Lubockie, Gmina Kochanowice | Plakat |
541 | Urszula Witek, Pawełki, Gmina Kochanowice | Plakat |
542 | Henryk Urbańczyk, Brusiek, Gmina Koszęcin | Plakat |
543 | Katarzyna Maciejczyk, Cieszowa, Gmina Koszęcin | Plakat |
544 | Andrzej Dybała, Rusinowice, Gmina Koszęcin | Plakat |
545 | Paweł Przybyła, Sadów, Gmina Koszęcin | Plakat |
546 | Jan Macioszek, Strzebiń, Gmina Koszęcin | Plakat |
547 | Teresa Stec, Wierzbie, Gmina Koszęcin | Plakat |
548 | Roman Kowalski, Draliny, Gmina Pawonków | Plakat |
549 | Danuta Bonk, Gwoździany, Gmina Pawonków | Plakat |
550 | Elżbieta Pluta, Koszwice, Gmina Pawonków | Plakat |
551 | Paweł Derner, Kośmidry, Gmina Pawonków | Plakat |
552 | Marek Kunicki, Lisowice, Gmina Pawonków | Plakat |
553 | Małgorzata Michalska, Łagiewniki Małe, Gmina Pawonków | Plakat |
554 | Krzysztof Kleta, Łagiewniki Wielkie, Gmina Pawonków | Plakat |
555 | Monika Blewąska, Pawonków, Gmina Pawonków | Plakat |
556 | Janina Bonk, Skrzydłowice, Gmina Pawonków | Plakat |
557 | Zbigniew Zajączkowski, Solarnia, Gmina Pawonków | Plakat |
558 | Stefan Oleksik, Babienica, Gmina Woźniki | Plakat |
559 | Sylwia Brdąkała, Drogobycza, Gmina Woźniki | Plakat |
560 | Łucjan Garus, Kamienica, Gmina Woźniki | Plakat |
561 | Henryk Matyl, Kamieńskie Młyny, Gmina Woźniki | Plakat |
562 | Gorol Zyta, Piasek, Gmina Woźniki | Plakat |
563 | Jan Mońka, Psary, Gmina Woźniki | Plakat |
564 | Zofia Wielgus, Cynków, Gmina Koziegłowy | Plakat |
565 | Damian Łabuś, Gliniana, Góra Gmina | Plakat |
566 | Jarosław Mzyk, Gniazdów, Gmina Koziegłowy | Plakat |
567 | Anna Szmal, Koclin, Gmina Koziegłowy | Plakat |
568 | Marta Frączek, Koziegłówki, Gmina Koziegłowy | Plakat |
569 | Krzysztof Gajdziak, Krusin, Gmina Koziegłowy | Plakat |
570 | Barbara Czajkowska, Lgota-Nadwarcie, Gmina Koziegłowy | Plakat |
571 | Mariusz Janoszka, Lgota-Mokrzesz, Gmina Koziegłowy | Plakat |
572 | Elżbieta Jegier, Lgota Górna, Gmina Koziegłowy | Plakat |
573 | Marek Gruszka, Markowice, Gmina Koziegłowy | Plakat |
574 | Jarosław Morawski, Miłość, Gmina Koziegłowy | Plakat |
575 | Grzegorz Musialik, Mysłów, Gmina Koziegłowy | Plakat |
576 | Bożena Konopka, Mzyki, Gmina Koziegłowy | Plakat |
577 | Danuta Biała, Nowa Kuźnica, Gmina Koziegłowy | Plakat |
578 | Alfred Szczepanek, Oczko, Gmina Koziegłowy | Plakat |
579 | Daria Paterak, Osiek, Gmina Koziegłowy | Plakat |
580 | Olga Opiła, Pińczyce, Gmina Koziegłowy | Plakat |
581 | Stanisław Oleksiak, Postęp, Gmina Koziegłowy | Plakat |
582 | Krystyna Piedo, Pustkowie Lgockie, Gmina Koziegłowy | Plakat |
583 | Grażyna Sitek, Rzeniszów, Gmina Koziegłowy | Plakat |
584 | Czesław Chwist, Siedlec Duży, Gmina Koziegłowy | Plakat |
585 | Alfreda Wajdzik, Stara Huta, Gmina Koziegłowy | Plakat |
586 | Paweł Zimny, Winowno, Gmina Koziegłowy | Plakat |
587 | Dagmara Radosz, Wojsławice, Gmina Koziegłowy | Plakat |
588 | Arkadiusz Bendkowski, Zabijak, Gmina Koziegłowy | Plakat |
589 | Mariusz Wójcik, Antolka, Gmina Niegowa | Plakat |
590 | Tomasz Łapaj, Bliżyce, Gmina Niegowa | Plakat |
591 | Zbigniew Dorobisz, Bobolice, Gmina Niegowa | Plakat |
592 | Barbara Noszczyk, Brzeziny, Gmina Niegowa | Plakat |
593 | Marta Pytlarz, Dąbrowno, Gmina Niegowa | Plakat |
594 | Arkadiusz Bacior, Gorzków Nowy, Gmina Niegowa | Plakat |
595 | Ryszard Galus, Gorzków Stary, Gmina Niegowa | Plakat |
596 | Kazimierz Nocuń, Ludwinów, Gmina Niegowa | Plakat |
597 | Mirosław Gryl, Łutowiec, Gmina Niegowa | Plakat |
598 | Ilona Stańczyk, Mirów, Gmina Niegowa | Plakat |
599 | Bogusław Pompa, Moczydło, Gmina Niegowa | Plakat |
600 | Bogdan Lech, Mzurów, Gmina Niegowa | Plakat |
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?