Marilyn Manson zagra w Spodku. To główna gwiazda Metal...

  Marilyn Manson zagra w Spodku. To główna gwiazda Metal Hammer Festival 2017

  Ola Szatan

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Marilyn Manson na scenie
  Marilyn Manson zagra w Katowicach w Spodku w czasie Metal Hammer Festival
  1/7

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Charles Sykes

  W przyszłym roku do Spodka powrócą kultowe dla Katowic festiwale. Po festiwalu Metalmania oraz Odjazdach szykuje się kolejna edycja Metal Hammer Festival. Impreza odbędzie się 21 lipca 2017, a jego główną gwiazdą będzie jeden z najbardziej charyzmatycznych i kontrowersyjnych artystów sceny muzycznej - Marilyn Manson. I tylko bywalcy koncertów mogą mieć teraz twardy orzech do zgryzienia, bo tego samego dnia co Manson w Spodku, w Warszawie grać będzie zespół Depeche Mode.
  Najnowsza edycja MHF odbędzie się już po raz ósmy, a dotychczas na festiwalu wystąpiły takie gwiazdy jak m.in. TOOL, Korn czy Judas Priest. Otwarcie nowego rozdziału Metal Hammer Festival zapowiada się znakomicie. Organizatorzy, agencja Metal Mind Productions poinformowali dzisiaj, że headlinerem imprezy będzie Marilyn Manson.

  To jeden z największych showmanów XXI wieku, muzyk, który od lat znajduje się w centrum zainteresowania mediów i fanów.
  Artysta, który plasuje się poza wszelkimi klasyfikacjami i umyka wszelkim stereotypom. Twórca charyzmatyczny i kontrowersyjny, perfekcjonista, którego koncert to nie tylko doskonałe kompozycje, ale i dopracowany w każdym calu spektakl na najwyższym poziomie, zaskakujący wręcz szokujący. Marilyn Manson pojawi się w Polsce w ramach promocji swojego najnowszego albumu,"Say10", który ukaże się 14 lutego przyszłego roku.

  Marilyn Manson to sceniczny pseudonim Briana Warnera, który w 1989 roku wraz ze Scottem Putesky (Daisy Berkowitz) stworzył zespół początkowo działający pod nazwą Marilyn Manson & the Spooky Kids, a który wkrótce przemianowany został na Marilyn Manson. Grupa zadebiutowała w 1994 roku za sprawą płyty "Portrait of an American Family", ale prawdziwy sukces zespół odniósł z następnym albumem, który ukazał się w 1996 roku, "Antichrist Superstar", płyta ta znalazła 7 mln nabywców na całym świecie. Kolejne albumy ugruntowały pozycję Mansona nie tylko jako świetnego muzyka, ale i najbardziej szokującego artysty na muzycznej scenie.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Koncert Mansona

   Alicja Szuba (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Chętnie zobaczyłabym tego pana na żywo i na własne oczy ale mama nie chce mnie puścić na ten koncert. Szkoda ale stać nas ale nie. Mogłabym pójść sama Wystarczy tylko zawieść jakby mi się nie...rozwiń całość

   Chętnie zobaczyłabym tego pana na żywo i na własne oczy ale mama nie chce mnie puścić na ten koncert. Szkoda ale stać nas ale nie. Mogłabym pójść sama Wystarczy tylko zawieść jakby mi się nie podobało wysyłam smsa i koniec. Szkoda że nie mogę mama nie zdaje sobie sprawy, że mi naprawdę zależy.To nic złego, że się chce zobaczyć kogoś tak sławnego prawie na cały świat i tyle. Nie idę na koncert tylko dla mamy.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama