Ważne
  Seks, kampania i filmy wideo, czyli wybory w Katalonii...

  Seks, kampania i filmy wideo, czyli wybory w Katalonii [FILMY]

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Seks, kampania i filmy wideo, czyli wybory w Katalonii [FILMY]

  ©youtube.com

  Czego brakowało w kampanii przed wyborami samorządowymi w województwie śląskim? Seksu! Tydzień po głosowaniu w naszym regionie, swoje władze wybierać będą mieszkańcy Katalonii. Skuteczniej i efektowniej do pójścia do urn zachęcają ich nie hasła i obietnice, a łóżkowe jęki, szelesty i pomruki. Trzy partie przypominają, że seks i polityka to pokrewne dziedziny.
  Seks, kampania i filmy wideo, czyli wybory w Katalonii [FILMY]

  ©youtube.com

  Marcin Zasada z Barcelony

  Młoda kobieta bierze do ręki kartę do głosowania i zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Szybciej oddycha, zagryza wargi, odczuwa napad gorąca. Kartę w kopercie ściska i pieści, a potem wkłada i wyjmuje ją z urny w lokalu wyborczym, imitując stosunek płciowy. Gdy w końcu akt głosowania się dopełnia, kobieta zachowuje się, jakby właśnie przeżyła orgazm. To nie początek nowego filmu dla dorosłych z Jenną Jameson. To reklamówka wyborcza Katalońskiej Partii Socjalistycznej (PSC), która 28 listopada powalczy o mandaty w katalońskim parlamencie.

  Spot przygotowała młodzieżówka PSC o nazwie La Joventut Socialista de Catalunya (Katalońska Młodzieżówka Socjalistyczna). W jego ostatniej filmiku promowanego w internecie, widzimy hasło: "Głosowanie to przyjemność". Jak dowodzą młodzi socjaliści z Barcelony, przyjemność to porównywalna z seksem.

  - Naprawdę wierzymy w tę przyjemność - powiedział w rozmowie z hiszpańską agencją EFE szef młodzieżówki, Javi Lopez. - W tych wyborach kluczem będzie zmobilizowanie młodych wyborców, a także tych, którzy trzymali się dotychczas z dala od polityki. Możemy zrobić to tylko przy pomocy witalnej kampanii.

  Witalna kampania potrwa do 26 listopada. Katalońscy socjaliści już dziś mogą sobie gratulować, bo o spocie "Głosowanie to przyjemność" mówi cała niemal Hiszpania, choć należy zaznaczyć, że większość polityków go krytykuje. Liderka Partii Ludowej Katalonii (PPC), Alicia Sanchez-Camacho uważa, że film "uderza w godność kobiety" i porównuje do innych produkcji, w których panie bywają traktowane instrumentalnie.

  - To całkowicie nie do przyjęcia. Na to kobiety nie zasługują - stwierdziła Sanchez-Camacho. Jej partia kilka dni wcześniej wywołała jeszcze większy skandal, umieszczając na swojej stronie internetowej grę, w której bohaterka nazwana Alicia Croft (nawiązanie do słynnej Lary Croft) bombarduje siedziby nielegalnych imigrantów. Grę zdjęto po ostrych protestach, ale antyrasistowska organizacja SOS Racismo już skierowała sprawę do prokuratury.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (6)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Młodzieżówka Socjalistyczna?

   TakToJa (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 40 / 35

   Czy to nie propagowanie totalitaryzmu? Kto dopuścił lewactwo do zawiązywania legalnych związków? Przecież ich idole mają na sumieniu więcej dusz niż ktokolwiek w historii. Franco się w grobie...rozwiń całość

   Czy to nie propagowanie totalitaryzmu? Kto dopuścił lewactwo do zawiązywania legalnych związków? Przecież ich idole mają na sumieniu więcej dusz niż ktokolwiek w historii. Franco się w grobie przewraca jak widzi co się dzieje z Hiszpanią...zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Głosowanie tak przyjemne, że doprowadzi Cię do rozkoszy

   Wyborca (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 51 / 18

   Jak zobaczyłem ten spot to postanowiłem iść na wybory 21-11-2010 i posmakować tej przyjemności !!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   o la boga

   a (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 26 / 29

   zaczynam się cieszyć, że jestem w Polsce...

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Swietne

   Weredyk (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 41 / 53

   Trudno cos lepszego wymyslic.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Polska nuda

   rybnikauer (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 49 / 46

   niestety u nas kampanie społeczne są zachowawcze. Ludzi g.. interesuje, poza narzekaniem. Wszyscy powinni brać się do roboty, tylko nie my sami. Popatrzcie na bzdury, które tu pisze PIT...

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   zakać

   pit (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 54 / 42

   Zarówno w Katalonii jak i na Górnym Śląsku spoty wyborcze powinny być zakazane. Ich produkcja i emisja to marnotrawstwo publicznego grosza.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama