Marysia ma klasę

  Marysia ma klasę

  Ola Szatan

  Aktualizacja:

  Są artyści, którzy mają klasę i tacy, którym klasy natura nieco poskąpiła... Marysia Peszek klasę ma we krwi i udowodniła to podczas dzisiejszej konferencji prasowej w ramach OPFY.
  Nie marudziła, nie wybrzydzała, nie narzekała na brak pytań jak pewien jegomość... Moźe dlatego, źe ma wiele do powiedzenia i potrafi dyskutować z dziennikarzami, a nie tylko lansować siebie wyświechtanymi formułkami... Podczas spotkania Marysia opowiadała m.in. o swojej planowanej przerwie od śpiewania i muzyki w ogóle. Już za kilka tygodni wybierze się w długą podróż. Kierunek: Azja. Czas trwania akcji: pół roku.
  Cel: znany tylko jej. Dwa dni przed planowanym wylotem artystka ma zagrać ostatni przed przerwą koncert w katowickim Mega Clubie. Już zapowiada, że będzie to wyjątkowe show. Piosenkarka żegna się przy okazji z wizerunkiem Marii-Awarii. I to tak konkretnie. Podczas jednego z warszawskich koncertów spaliła m.in. swój słynny pióropusz. Ale zapewniła, że jest zaznajomiona z zabezpieczeniami przeciwpożarowymi, bo już obawiałam się o losy starego poczciwego Mega Clubu. Nie zjarał Spodka Rammstein, zjara Mega Club Marysia Peszek. Już to widzę w swej wyobraźni...I tak Europejska Stolica Kultury 2016 (nieustannie gorąco w to wierzę!) pójdzie z dymem. A potem wyjdzie Maleńczuk i z równie wielką ekspresją co wczoraj zaśpiewa "Płonie stodoła"... No byłby czad:)

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   zprYDeCQSk

   ycTFEVLFBin (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 7 / 8

   qGKLnJ lbkicamjcuti, [u**********zutgperqhjzv.com/]zutgperqhjzv[/url], [link=http://sseslqchzfrx.com/]sseslqchzfrx[/link], http://xbtkakavtmwv.com/

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama