Katowice: W Oku Miasta pokażą pozytywny kobiecy egoizm

  Katowice: W Oku Miasta pokażą pozytywny kobiecy egoizm

  red.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  1 sierpnia na terenie Śląska ruszyła nowa akcja społeczna “Projekt Egoistka". To pierwsze takie przedsięwzięcie skierowane tylko i wyłącznie do kobiet. Mężczyźnie łatwiej stać się egoistą, kobieta musi się tego nauczyć. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na fakt, iż pozytywny egoizm nie jest zły, jest rozsądną asertywną cnotą, która pomoże osiągnąć wewnętrzną harmonię i szczęście. Ideą Projektu jest rozpropagowanie wśród kobiet pozytywnego egoizmu, który pobudza do działania, twórczego myślenia i zmian.
  Głównym ośrodkiem przekazu Projektu Egoistka stał się Internet. Na stronie internetowej (www.projektegoistka.pl) i blogu (www.projektegoistka.blogspot.com) pojawiają się teksty eksperckie, informacje o odbywających się eventach, spotkaniach motywacyjnych i warsztatach. Przez maila Panie mogą zasięgać konsultacji u ekspertów.

  Do tej pory organizatorzy przygotowali dla Pozytywnych Egoistek eventy promocyjne w domach handlowych, które odbyły się w weekendowe dni sierpnia.
  Panie znalazły tam konkretne informacje dotyczące akcji i warsztatów, wypełnić mogły "wizytówkę Egoistki", dzięki której zapewniły sobie stały newsletter a także udział w losowaniu atrakcyjnych nagród i stylowych upominków. Dodatkowo 26 sierpnia odbyło się spotkanie motywacyjne, przygotowane specjalnie dla Pań zainteresowanych Projektem.

  Ale akcja “Projekt Egoistka" to nie tylko merytoryczne wsparcie dla kobiet w postaci spotkań motywacyjnych. Pragniemy również dostarczyć naszym Odbiorczyniom wrażeń estetycznych.

  W związku z tym 14 września o godzinie 17:45 w restauracji Oko Miasta w Katowicach zorganizowaliśmy wyjątkowy event - Wieczór Pozytywnej Egoistki, podczas którego zaprezentujemy nie tylko sam projekt, ale także naszych trenerów oraz artystów z nim związanych. Oprócz prezentacji Projektu Egoistka poprowadzonej przez Tomasza Skalskiego, kobiety uczestniczące w evencie zobaczą ekskluzywny pokaz mody Łukasza Stachowicza, oraz wystawę fotografii Marka Galicy.

  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama