Fiat 126p dla Toma Hanksa niebawem dotrze do Bielska-Białej

  Fiat 126p dla Toma Hanksa niebawem dotrze do Bielska-Białej

  Jacek Drost

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Fiat 126p dla Toma Hanksa niebawem dotrze do Bielska-Białej
  1/11
  przejdź do galerii
  Jest już samochód, który bielszczanie zamierzają podarować znanemu aktorowi. „Maluszek” zostanie sprowadzony do Bielska-Białej i przejdzie generalny remont.
  „Samochód poszukiwany od dłuższego czasu mamy! Rocznik 74 (odłożony) czeka daleko od Bielska, ale sercem blisko” - oznajmiła na Facebooku Monika Jaskólska, inicjatorka akcji „Bielsko-Biała dla Toma Hanksa”, podczas której zbierane są pieniądze na zakup fiacika dla amerykańskiego aktora. Jest szansa, że samochód niebawem zostanie przewieziony nad Białą. Tymczasem dzisiaj pani Monika wybiera się na spotkanie z przedstawicielami jednej z linii lotniczych, by uzgodnić termin przetransportowania fiacika do USA.


  Końcem października ub. roku Tom Hanks wrzucił na Twittera zdjęcie, na którym przymierza się do otwarcia drzwi w czerwonym fiacie 126p. Opatrzył go podpisem: „Jestem podekscytowany nowym samochodem”. Kilka dni później dodał podobne zdjęcie, tyle że przy innym maluchu. W listopadzie znów zamieścił na Twitterze zdjęcie, na którym stoi obok fiata 126p. Fotografie zostały wykonane prawdopodobnie, gdy aktor przebywał na planie zdjęciowym w Budapeszcie, gdzie kręcono film „Inferno”, w którym aktor gra postać Roberta Langdona, bohatera powieści Dana Browna.

  Ruszyła zbiórka pieniędzy na malucha dla Hanksa


  Informacja, że Hanksowi podobają się fiaty 126p, produkowane w Bielsku-Białej i Tychach do września 2000 roku, obiegła Polskę lotem błyskawicy.

  - Tom Hanks wyciągnął do nas rękę, a myśmy ją po prostu wzięli. Tego nie można było nie wykorzystać - stwierdziła Monika Jaskólska, energiczna bielszczanka, która wpadła na pomysł, by rozpocząć zbiórkę pieniędzy na zakup malucha dla Hanksa. Na Facebooku założyła profil „Bielsko-Biała dla Toma Hanksa”.

  CZYTAJ TAKŻE: Maluch dla Toma Hanksa: Bielsko-Biała kupi mu fiata 126p. Bo wiadomo, że Tom Hanks kocha maluchy
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama